• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Foto & shprehje

Status
E mbyllur për postime të tjera.

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Foto & shprehje

Guarda fuori dalla finestra e sorridi alla vita... il sole splende ancora♥

♥ BUON GIORNO ♥


 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Foto & shprehje

Te takosh vetveten nepermjet enerxhis se kozmosit nuk eshte e leht..
por dhe ta lesh te arratiset eshte e pamundur..ne qoft se do te ekzistosh realisht..


 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Foto & shprehje

''Të besoj'' është kompliment më i bukur se sa ''Të dua'',
sepse ti gjithmonë nuk mund të besosh dikë që do, por gjithmonë do të duash dikë që beson..!

Mahatma Gandhi


 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Foto & shprehje

Nevojë për një përkëdhelje... një puthje që nuk njeh moshë... të gjithë kemi nevojë... të gjithë kemi nevojë për dashuri... sepse zemra është e vetmja që nuk plaket kurrë...

 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Foto & shprehje

Nuk dua të jem pjesë e kujtimeve, por e ëndrrave të tua.

| Davide Capelli |


 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Foto & shprehje

Dhe vjen një ditë kur çdo mashkull e kupton se ka humbur një diamant..
gjatë kohës kur mundohej të mblidhte sa më shumë gurë...

 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Foto & shprehje

Vajza e saj po vdes nga sëmundja e kancerit, dhe, kjo vajze habitej se pse te tjeret kanë flokë dhe ajo jo. Keshtu qe mamaja e saj, preu floket per ta ngushelluar. Sa madhështore mund te jetë një nënë... ♥

 
  • Like
Reactions: KCc

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Foto & shprehje
Lotet mund te rrjedhin edhe nga dashuria...lum ai/ajo qe qan nga gezimi dhe nga dashuria, e jo nga hidherimi apo humbja e dashurise
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top