• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Foto & shprehje

Status
E mbyllur për postime të tjera.

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Foto & shprehje

 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Foto & shprehje

Puthja ka tre stinë:
Stina e lindjes në shpirtin e atij që e dhuron..
Stina e qëndrimit në zemrën e atij që e merr..
.. dhe stina në kujtesën e dy të dashuruarëve .. Joshja!!


 

ElsaVl

Antar Aktiv
Titulli: Foto & shprehje

578018_476605279058554_98627341_n.jpg
.........
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Foto & shprehje

Fjalet jane lote qe jane shkruar. Lotet jane fjale qe duhet te derdhen. Pa to, gezimi humbet gjithe shkelqimin e tij dhe trishtimi nuk ka fund.
 

antonela

Antar Aktiv
Titulli: Foto & shprehje

1. i pasuri dhe i varferi jane dy persona...
2. polici i mbron qe te dy ...
3. avokati genjen per te tre ...
4.gjykatesi i denon te katert ...
5. mjeku i mjekon qe te peste...
6. profesori i meson qe te gjashtet...
7. puntori punon per te shate...
8. fhstari paguan per te tete...
9. politikanet USHQEHEN sa per te gjithe sebashku ....

( me falni por smunda ta hidhja me foto )
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Foto & shprehje

Vendi i dashurise ne Japoni.

 

ElsaVl

Antar Aktiv
Titulli: Foto & shprehje

 
A

Alltini

Titulli: Foto & shprehje

Durimi nuk esht nje art per te dhen shpres!
 

Ajkuna

Antar Aktiv
Titulli: Foto & shprehje

 
A

Alltini

Titulli: Foto & shprehje

Lekuren e ariut nuk mund ta shesesh,,pa u bindur se e ke vrar.
 
A

Alltini

Titulli: Foto & shprehje

ç´do i ditur gabon,,,dhe pengohet nga fisnikeria e kalit!


 

Ajkuna

Antar Aktiv
Titulli: Foto & shprehje

16942d1343734537-foto-shprehje-fghjk.jpg...........................
 

ElsaVl

Antar Aktiv
Titulli: Foto & shprehje

 
A

Alltini

Titulli: Foto & shprehje

Love is a name
...... is a game
Forgot the name and
play the game

 

Ajkuna

Antar Aktiv
Titulli: Foto & shprehje

 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Foto & shprehje

♥♥ When I hold you close,
can you feel my heart beating?
Can you actually hear it
when our lips touch, a surge
of rhythm, fast and strong?
When we lie alone
in the darkened stillness,
does my pulse transmit
my heart's urgent message?
Each beat says with insistent joy
I love you…♥♥
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Foto & shprehje

Mos ki frike se mos humbet personat e rendesishem kur te largohen fizikisht...! Ata qe te duan ne te vertete nuk te largohen asnjehere nga mendja dhe zemra...!

 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top