• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Foto & shprehje

Status
E mbyllur për postime të tjera.

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Foto & shprehje

Perfundimisht c'do perendim eshte i mrekullueshem,,pervec magjis qe ofron ne largimin e nje kohe,,dhe melankolin e "vdekjes" se nje dite..te garanton gjithmon lindjen e agimit,,me vese te fresket..qe po te pret te zgjohesh nga enderrat e nates qe te la trashigimi perendimi.."qe vdic" .rregull i kozmosit ..:).

 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Foto & shprehje

 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Foto & shprehje

 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Foto & shprehje

Perfekt per Chatistat :LOL:

 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Foto & shprehje

 

WISHMASTER

Moon_Boy
Titulli: Foto & shprehje

 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Foto & shprehje

E vjedhur, ideja po mendoj

179272_4494042873364_1477777311_n.jpg
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Foto & shprehje

 

Lauri

Anunnak
Titulli: Foto & shprehje

 

WISHMASTER

Moon_Boy
Titulli: Foto & shprehje

 

WISHMASTER

Moon_Boy
Titulli: Foto & shprehje

 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Foto & shprehje

 
A

Alltini

Titulli: Foto & shprehje

Cf po sheh??
nje qen!
qen ne qiell?
jo moj ne mendje,
mendon se ska qen ne qill?
me beso,,ka qen para nesh atje!
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Foto & shprehje

 
A

Alltini

Titulli: Foto & shprehje

Ne Big Brotha te dua ne rreshtin e par ,,,jo vetem ne rreshtin e tet
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Foto & shprehje

Mos mbillni asgjë vec dashurisë.
Rumi


 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Foto & shprehje

NE mundemi ta ndricojm vetveten dhe ne erresir,,problemi eshte se shume nga ne "humbin" shikimin ne drit,,!!

 
A

Alltini

Titulli: Foto & shprehje

Sali,,qenka prodhuar nje leter higjenike e re per kryeministrit,
E sheh Hashim,,ta perdorim ne dy krahet,
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Foto & shprehje

 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Foto & shprehje

image_zps7deab217.jpg
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top