Foto per librin

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Pershendetje,

Sic e moret vesh sot ishim ne nje takim me shtypshkronjen "Pegi"
U vendos mbi cmimin, tirazhin, dhe disa teknikalitete.
Te henen shkrimet do kalojne ne redaktim dhe brenda dites se Enjte do me dergohen mua.
Do jua ve ne dispozicion secilit per te dhene konfirmimin tuaj mbi ndryshimet apo redaktimet qe do kryhen.

Gjithashtu nje pike e rendesishme qe fotot qe do jene nen cdo shkrim
Te sfumuara dhe krijimi mbi.
Fotot do jene nga konkursi
Lind nevoja qe per cdo shkrim tuajin te zgjidhni nga nje foto per background.
Plsss zgjidhini dhe mi dergoni

Thx
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Fotot besoj duhet te jene patjeter, foto nga konkursi i fotomanise?
 

Hera

Banned
Nuk e kuptova kete te fotove ? Cfare foto?
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Une se kam idene se cbehet me kete punen e botimeve.Gjithsesi ju uroj dhe pergezoj per kete iniciative.
 

Imp4cT

Antarë i Respektuar
Mua nuk me duket ide e mire fotoja ne cdo shkrim.
Do duket dicka shume e ngarkuar e nuk i shton asgje librit. Pastaj nese krijimi do shoqerohet me foto, fotoja ne thelb/kuptim duhet pershtatet me krijimin gje qe e shof te veshtire me u arrit me fotot nga fotomania.
Meqe mu kujtua tani, ka qene nje shkrim me nje titull "Prostituta..." dicka e tille pak a shume, keni foto te tilla ke fotomania? lol
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Mua nuk me duket ide e mire fotoja ne cdo shkrim.
Do duket dicka shume e ngarkuar e nuk i shton asgje librit. Pastaj nese krijimi do shoqerohet me foto, fotoja ne thelb/kuptim duhet pershtatet me krijimin gje qe e shof te veshtire me u arrit me fotot nga fotomania.
Meqe mu kujtua tani, ka qene nje shkrim me nje titull "Prostituta..." dicka e tille pak a shume, keni foto te tilla ke fotomania? lol
Nuk e di a ka , po edhe nese ska I bejm 🤣🤣
 
Si ide mua sme pelqen. E kam than dhe me pare...
Nese foto eshte e nevojshme per forza, ateher ne te dyja dua dicka me sfond roz ose maximumi vjollce
Eshte ngjyra ime, e embel dhe melankonike.
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Plotesisht dakort me mendimin e Impaktit.Duhet nje fare lidhje midis shkrimit dhe fotos.
Pse nuk u jepni mundesine atyre qe kane krijime te gjejne dhe foto per te qene brenda kontekstit te krijimit?
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Si ide mua sme pelqen. E kam than dhe me pare...
Nese foto eshte e nevojshme per forza, ateher ne te dyja dua dicka me sfond roz ose maximumi vjollce
Eshte ngjyra ime, e embel dhe melankonike.
Te fotomania ,kerko dhe gjeji e pershtati me shkrimin tend
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Plotesisht dakort me mendimin e Impaktit.Duhet nje fare lidhje midis shkrimit dhe fotos.
Pse nuk u jepni mundesine atyre qe kane krijime te gjejne dhe foto per te qene brenda kontekstit te krijimit?
Sepse ideja eshte te promovojme te dy konkurset ,jo me kot nga fotomania.
 

jana80

Super Moderator
Do ishte lezetshem dicka me sh dimensione e fv... qofte edhe vetem fv ... nje ide eshte e imja...
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Sepse ideja eshte te promovojme te dy konkurset ,jo me kot nga fotomania.
Por te vendosura ne te njejten faqe ,do prishnin pritshmerine e shkrimit qe mund te perceptohet me ane te fotos.
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Por te vendosura ne te njejten faqe ,do prishnin pritshmerine e shkrimit qe mund te perceptohet me ane te fotos.
Jo ngjajne shume bukur , per dreq si bera foto shembujve qe na u paraqiten.
Fotot do jene te sfumuara dhe shkrimi mbi to ngjan teper bukur
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Po mendoja dicka te bere ne shume dimensione me shkronjat fv... ne fund jane sh dimensione si edhe promovohet fv..
Mjafton qe autori do jete fv...
Deshira eshte tw promovojme te dy komkurset
 

Marla

Let God & Let Go
Tek Pegi na treguan botime te shkrimit mbi foto te sfumuara. Dukeshin shume bukur. Kini besim qe do dale super me foto.
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Tek Pegi na treguan botime te shkrimit mbi foto te sfumuara. Dukeshin shume bukur. Kini besim qe do dale super me foto.
Nuk mendojme dot te kthjelluar moj moter se na mbyt xhelozia qe ju takoheni e ne rrime pertej oqeanit😝😝😝
 
Top