• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Foto nga Olimpiada 2008

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
FSHATI OLIMPIK NATEN

prova finale para hapjes te olimpjades
 
Last edited by a moderator:

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Momentet nga hapja zyrtare e lojrave olimpike "PEKINI2008"
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
te tejra foto..................
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Stadiumi BIRD's NEST i ndertuar per Lojrat olimpike 2008 ne BEIJING


 
Last edited by a moderator:
Private conversations
Help Users
    Top