• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Forza Inter

Ghost

Anëtar i Nderuar
Nuk i humbim shpresat ka Ende Koh :D:D loja vazhdon Golat vazhdojn :d
 

Brigadieri

tifoz i cmendur i INTERIT
s'ka nevoje per komente jemi me te miret, shkaterrohet Roma Interi ne delir.
 

Attachments

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
gjetet keta te vdekurit e Romes ju po prisni se shpejt eshte si nuk keni falimentuar aman
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Uaaaaaaaaa....Sa keq po me vjen per Romen....
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
me fal por e pe vete se cfare jemi te afte te bejme.
me te falimentuarit apo jo ??? he se shume ndenjet ne vend te pare tani eshte rradha e tjeter kujt ..... Interi eshte skuadra jo qe kam antipati per te thjesht eshte per tu ardhur keq jeni shume skuader humbsish nuk para ju pelqen fitorja :D
 

xhebrail

Mangup me Licenc
inter
ska tjeterr.....

Demolimi i romes vetem edhe nje mesaazh per te tjeret se lufta per titull ka mbaruar.
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
inter
ska tjeterr.....

Demolimi i romes vetem edhe nje mesaazh per te tjeret se lufta per titull ka mbaruar.
xhebrail ishte nje mesazh i qarte hahahahahahahahaha
 

TIGRI

Anëtar i ri
Titulli: Milan-Inter

Sonte fiton interi 3-1
forca inter
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: Milan-Inter

Forza Inter....

Minuta e 28 Inter 1 - 0 Milan
 

jackass

Anëtar i ri
Titulli: Milan-Inter

pjesa e pare perfundoj INTER 2-0 MILAN
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Titulli: Milan-Inter

Inter - Milano 2-0 per momentin :p hahaha


Interrrrrr CHampionnnnnnnnnnnnn
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: Milan-Inter

YEAHHHHH INTER CHAMPIONE ..... Siq po shihet.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Milan-Inter

hahah milan fa cagare si skuader haha hahah do humbi do i dhjesi interi milanit siper kokes
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: Milan-Inter

Minuta e 70 :) dhe jan Inter 2 - 0 Milan.
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: Milan-Inter

Mendova Inter 2 - 1 Milan. Me fal.
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Titulli: Milan-Inter

me nje fjal 2-1 ..te pakten..:konfuz:......se thash dhe un ce gjeti milanin qe spaska ber as edhe 1 gol......................:(
.ishalla fiton..:D
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: Milan-Inter

Loja perfundon me rezultatin e permendur me lart.
 

delta3

Delta 3
Titulli: Milan-Inter

Nuk e di aj Roseti i ... pse nuk hini me dhan edhe vet ni gol per interin !!! se ka ba me hile deri ne ....
 

agrodolce

Anëtar i Respektuar
Titulli: Milan-Inter

Fitoi interi meqe tashme lejohen dhe golat me dore ...
Ladriiiiiii

Tema spostohet tek interi e ska nevoj te hapni tema per cdo neshje flm.
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: Forza Inter

Urime gjith INTERISTAV :D:D:D:D
 

T-Ghost

RossoNero
Titulli: Forza Inter

Cjan keta arbitra te shitur .... plerat .... nuk lene njer nje ndeshje per se mbari. Pffffff inter ekip plere ...
 

SempreBarca

Anëtar i Respektuar
Un si neutral lirisht mund tju them se ai i ashtuquajturi " furia ibrahimoviç" meriton noten zero (si ne te shumten e rasteve ne ndeshjet derbi)
ndersa gjyqtari kryesor sbashku me ata anesor noten minus zero
sidoqoft ne disa momente ndeshja ishte mjaft e mire
urime fitoren
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Titulli: Forza Inter

Interrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr championnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn (y)
 
Top