• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Forza Inter

_King_Arthur_

Mbret i Elbasanit
hajde se do ta shohim se kush ka per ta fituar derbin
 

angel boy

cun i veshtire
hahaha kto qekan vertet fantastike ajo e para me galianin iher hahahha...po nga i gjete mer burr hahahha./....njish je njish
 

Brigadieri

tifoz i cmendur i INTERIT
hahaha kto qekan vertet fantastike ajo e para me galianin iher hahahha...po nga i gjete mer burr hahahha./....njish je njish
kundra milanit jemi te gatshem te gjejme gjithcka.
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
hahahaha deny boy.ke ngaterruar nenforum ..............

hajde andej nga milani bej tifo per ate!!!!!!!!!!!!
 

Brigadieri

tifoz i cmendur i INTERIT
sot eshte dita e madhe dhe do e shohim se kush so fitoj meqe paske ngaterruar nenforum
 

Attachments

TIGRI

Anëtar i ri
Milan-Inter

Nese jeni sport dashes jepni mendimin tuaj sa perfundon kjo ndeshje qe do luhet sonte ne oren 8 e 30 minuta
une them
milan 1 inter 3
 
Last edited by a moderator:

Loyalty

Anëtar i Nderuar
edhe une 1-3 them:)
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
MilanVs Inter (1-2) Inter Is Winner :)
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Me falni, po ketu duhet vene rezultati qe ne shpresojme te jete, apo rezultati potencjal??

jo per gje, po shof shume fitore te milanit, dhe sipas mendimit tim modest, mesa kam pare deri tani, interi eshte me i forte ne te gjitha drejtimet kete vit:)
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Nuk zhvillohet ndeshja per shkak te rreshjeve te shumta :D Ja sesi del :D
Ketu eshte koha xham:D
Vetem po ndodhi ndonje "mrekulli e keqe" dhe te prishet, se sot dielli na theu xhamat:D
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Me falni, po ketu duhet vene rezultati qe ne shpresojme te jete, apo rezultati potencjal??

jo per gje, po shof shume fitore te milanit, dhe sipas mendimit tim modest, mesa kam pare deri tani, interi eshte me i forte ne te gjitha drejtimet kete vit:)
Normal qe eshte interi me i fort ne te gjitha drejtimet por rezultatet ne Favor te Milan-os i postojn per shkak te Inatit kunder Interit (Klubit te madh) Fituesve :D:D
 

LePuRuShI

Stafi Teknik
Ja dhe formacionet e skuadrave :)

MILAN: Abbiati; Zambrotta, Maldini, Kaladze, Jankulovski; Gattuso, Seedorf, Ambrosini; Ronaldinho; Kakà, Pato.

INTER: Julio Cesar; Maicon, Burdisso, Materazzi, Chivu; Viera, Cambiasso, Zanetti; Mancini, Ibrahimovic, Quaresma.


P.S Kush don noi link me pa ndeshjen live te hudhi noi lek se ja jap un LOL LOL LOL
 
Last edited by a moderator:
Ore se po flisni te gjithe anapulla Ne kete ndeshje cdo rezultat prite Nuk i dihet mund te dale 0-0 ose 1-1 Edhe jeni te dyja palet te kenaqur :)
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Tani rezultati eshte i cik i veshtire po rjam tejet i bindur per nje gje qe Milano nuk do fitoj,gjasat me te medha te fitoj i ka Inter,por ndeshja ka mundesi te perfundoj ehde baraz.
Pra sipas parashikimit tim,me gjuhen e bastoreve, Milan vs Inter X2
 

vitk

Anëtar i Respektuar
per mendimin tim o MILAN fiton ose INTERI po kamundesi dhe barazim d m th 1 nga keto te treja
 

bella

Anëtar i Nderuar
kush fitoi?

Jam edhe interiste pale LOL
 
Top