• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Forza Inter

neroazurri

Banned
E kjo teme osht per neroazurret pra per interistat,mund te postoni lajmet e fundit qe kan te bejne me ekipin e Interit:D:D
 

neroazurri

Banned
Kupa bekenbauer-Interi e ka mposhtur bayern munchen mbreme ne Allianz arena me rezulltat 1 me 0 fal golit te shenuar nga braziliani Amantino Mancini ne min e 54
 

tani cn

Anëtar i ri
Inter 8 7 roma dhe super cupa esht e jona oooooleeeeeeeeeeeeeeeeee
 

Brigadieri

tifoz i cmendur i INTERIT
Inter 8 7 roma dhe super cupa esht e jona oooooleeeeeeeeeeeeeeeeee

iken ne portugali ustallaret................
nje rruge e dy pune i thone
quaresma dhe di maria jane ruges per ne 'via durini'
inter do te fitoj champios league
we r the best... we r the champions
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Woooow e gjeta temen e Interit (neroazureve) :D:D
 

angel boy

cun i veshtire
inter
inter
inter
inter
inter
inter
inter
inter
inter
inter
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
I Love iNter

I Love iNter
 

Amarildo

Antarë i ri
:eek:le::eek:le::eek:le::eek:le:
e kjo teme osht per neroazurret pra per interistat,mund te postoni lajmet e fundit qe kan te bejne me ekipin e interit:d:d
forca inter .edhe ket vit si 3 vitet e shkuara do bejm.campionati esht i yni.pershendetj te gjith interistet/tat
 
Redaktimi i fundit:

angel boy

cun i veshtire
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
]inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
]inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
]inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
 

Brigadieri

tifoz i cmendur i INTERIT
me dole ne linje tani
 

angel boy

cun i veshtire
..................inter.....................
 
Redaktimi i fundit:

Brigadieri

tifoz i cmendur i INTERIT
ehhh per interin ne jemi gjithmone gati...

-----------------------------------------h.sezar--------------------------------------

maikon-----------cordoba-------------chivu---------------------macuell---

------------------------vjera--------------muntari------------------------

---kuarezma--------------------------------------------------mansini-----
------------------ibra-------------------------adriano-----------------------

me mire keshtu si mendon
 

angel boy

cun i veshtire
ooo si harrova chivun une ueeeeeeeeeeeeeee


shiko si them une perfundimisht

---------------------------------h.sezar---------------------------------------

---------------maikon-------samuel----------chivu----------------maxuell---------

-----------------------------kambjaso-----------muntari-----------------------

--kuarezma----------------------------------------------------------mansini-------

------------------------------adriano-------ibrahimovic--------------------------
 

Brigadieri

tifoz i cmendur i INTERIT
quaresma

ja topi i arte 2009
 

Brigadieri

tifoz i cmendur i INTERIT
prezantimi i quaresmes

nga nje sondazh i bere ne itali doli qe "quaresma ka po te njejtat karakteristika si lojtar njesoj si cristiano ronaldo por vetem qe ky i fundit zoteron me shume trofe"
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar


 

Brigadieri

tifoz i cmendur i INTERIT
te paret ne renditje jemi 1-sha
me pak vuajtje por nuk ka rendesi....fituam (perseri el gardinero = cruz)
 

xhebrail

Mangup me Licenc

arber b_fier

Anëtar i ri
Forca INTER...
pershendetje te gjithve. per 3 dite vjen LA GRANDE SFIDA me milanin
per mua kjo ndeshje do dali 2-1,,,,3-1 per INTER-in ju si mendoni?????
:kercim::kercim::kercim::kercim:
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Forca INTER...
pershendetje te gjithve. per 3 dite vjen LA GRANDE SFIDA me milanin
per mua kjo ndeshje do dali 2-1,,,,3-1 per INTER-in ju si mendoni?????
:kercim::kercim::kercim::kercim:


3 me zero per iNter
 

JetMir

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
forza neroazuri ... pershedetje te gjitheve fitozet e Interit, do ishte fantazi te shikonim ndeshjen gjith bashke :D
 

agfa13

Antar Aktiv
Kjo ishte dhurata per festat e fundit te vitit qe shkoj.

M.q.s po afrohet ditlindja e (mi consenta) Berlusconit, shpresoj
qe edhe kte rradh tja dhurojm humjen.

Forza INTER
 

angel boy

cun i veshtire
te paret ne renditje jemi 1-sha
me pak vuajtje por nuk ka rendesi....fituam (perseri el gardinero = cruz)

:dong::dong::dong::dong::dong::dong::dong::kercim::kercim:
 

Brigadieri

tifoz i cmendur i INTERIT
la grande sfida

erdhi... la grande sfida neser ne mbremje do te zhvillohet derbi i milanos, kuqezinjte e ancelotit perballe zikalterve te murinjos ose djalli vs cobra.
sot ne stervitjen e paradites djemve te murinjos i ka bere vizite vete presidenti i klubit zikalter morati per ti dhene kurajo skuadres, ne nje takim me trajnerin dhe me kapitenin e ekipit morati eshte shprehur "erdhi koha qe te tregojme se sa te forte jemi"


stervitja e paradites se sotme.​

qe do fitojme nuk diskutohet apo jo?​
 

tani cn

Anëtar i ri
Grandissima inter do e fitojm edhe ket derbi trancuilli se mesi po e pres diten e djel qe te shohim spektakl forza iiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnntttttttttttteeeeeeeeerrrrrrrrrr
 
Top