• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Forumivirtual 176

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Forumivirtual 176

Me fal,
Tani e pashe :D
Hajd se dy te vdekme s'i bejne keq po he :p
 

Delirium

Route 66 🚜
Titulli: Forumivirtual 176

Ke ngaterru tem Abiso ..ktu o kinoforumi :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Forumivirtual 176

Forum ne Plazh
Forumi i Lumtur
Forum pa Krisma
Ne Forumin tone
 

London

carpe diem
Titulli: Forumivirtual 176

FV pa shkodran lol
 
Titulli: Forumivirtual 176

Forumi nga qyteti - (zonja nga qyteti)
Forumi dhe hienat...kshu shoket e tij lol ..(Tomka dhe shoket e tij)
Forumi i shkronjave :p (udha e shkronjave)

Tani ndonje e riperseritur,po te lini rradhe ju eee :p
 

Delirium

Route 66 🚜
Titulli: Forumivirtual 176

Forum i pjerdhur

Ti Ke nevoje per psikiater .
As gjumi nuk Te Ben mire kohet e fundit :D
Kjo "dashuria" e fundit Te ka demtu Te gjitha sistemet .
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Forumivirtual 176

Shtigje forumi
zonja nga forumi
Dimri i Forumit
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Forumivirtual 176

Dy dele 300-qind pare
O forum dalsh fare
Dy dele 300-qind pare
Hajde cupe .. Cohu ,e na merr nje Valle .

Puuuuuuuu pu -pu , o forum
Ci ke k'to anetare mo lum?!
Hedhin kunja , hedhin Valle
O dashuri ... Tradhetare.


Ps ... Ishalla jam Brenda temes :p
 
Titulli: Forumivirtual 176

Forumetorja lol
Forumi i shkronjave
Forum a vdekje
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Forumivirtual 176

Po ju te sojit tone te gjith budallenj jeni....plasiii ciokollata edhe kendej .....
Ps...176 nga komedia???
 

legjenda

Tetova
Titulli: Forumivirtual 176

forum mbas pune
forum mbas shtitjes
 

Hera

Dum Spiro Spero
Forumi taulanti kerkon nje moter
 

N0

"H.A.T.V.N" S2. Suksese!
Forumi i forces se argumentit!
Kush ka te shkuar virtuale te shemtuar e te hidhur me mire te rrije ne heshtje e te konsumoje gjakun e vet sa se ka thare asfalti!
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Lum o lum per kete forum
Cuna, goca, te vijne si lum
ne k'te fillim vere
presin n'radhe aty skaj dere

vijne ne varg pa nderpre
gjuhen shpate si rrufe
kapur s'bashku dore per dore
plot shpethime verore ;)
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Lum o lum per kete forum
Cuna, goca, te vijne si lum
ne k'te fillim vere
presin n'radhe aty skaj dere

vijne ne varg pa nderpre
gjuhen shpate si rrufe
kapur s'bashku dore per dore
plot shpethime verore ;)
Ku je plako!?
Lum e lum per kete forum..
Me nis noj foto...:p per fotomanine.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Forumi me kordele
Forumi dhe Fate
 
Top