• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Formoni fjali me fjalen e fundit!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
E shkreta eshte nje fjale qe ne vend te shpreh keqardhje per ate person shpreh meshire e me ngjan nje nga disa fjale qe duhen fshire nga fjalori.
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Nuk do te lejoj qe besimi te shperblehet me mosbesim.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top