• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Formoni fjali me fjalen e fundit!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Xhelozi

Antarë i Respektuar
Pak njerez ja dijne vleren atyre qe i kan afer por kur tu largohen filloj e kujtohen se cfar paskan humbur ,behen pishman per sjelljen e tyre
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
E atyre i takon vetem sa i eshte percaktuar ta kene nafak 😊 Keshtu qe sbene te deshprohen ...
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top