• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Jeta eshte si ta marresh, nese e merr me te mire, edhe ajo e mire behet, nese e merr me te keq, e keqe do jete patjeter...
 
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Patjeter qe eshte ashtu sic thua ti por kam per te lexuar tani dhe po pres te vish :p
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Ardhja ime ka pasoja, do behesh e menura e shkolles!
 

jana80

Super Moderator
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

shkolles i degjohen zerat deri ne rruge,vend ku gatuhet e ardhmja e vet rrugeve.
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Rrugve binin gjethet e drunjve dukeshte mrekullueshem...
 

Fly

Larguar
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Mrekulkushem ajo fitorja interit dje dhe barazimi i milanit dhe romes :D
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Roma, qyteti i perandorive ....
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Perandorit edhe perendite e Zeusve mu kujtuan ,tek rreshkisja ne nje korridor te kalldremet,ne nje zone antike ,ku gjurmet e vizitorve pothuajse e kishin braktisur komplet...ne kete darke te vone,ndoshta per tu rikthyer gjurme te tjera perseri neser...
 

Fly

Larguar
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Neser eshte e marte
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

e marte vala e drinit lol
 

jana80

Super Moderator
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

drinit i ushtonte zeri ,ngjante kercenues dhe i frikshem.
 

jana80

Super Moderator
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

kercenuesit e te nesernes se planetit jemi ne te gjithe.
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Gjithe bota kunder vetvehtes, po e shkaterrojme te ardhmen tone me vetedije!
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Vetedije te plote kishte gafuri per ngjarjen e ndodhur ne kamboxhia
 

jana80

Super Moderator
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

kamboxhia eshte nder te paktet shtete ku jetojnë në shtëpi-varka, kurse të tjerë jetojnë në shtëpi të ngritura në hunj të gjatë ose mbi platformDisa kamboxhianë jetojnë në shtëpi-varka ose në në shtëpi të ngritura në hunj të gjatë ose mbi platforma pluskuesea.
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Pluskonte varka ime ne detin e shqetesuar, derisa une dhe ti ishim te humbur nen yjet e nates dhe henes se plote qe ndriqonte horizontin.
 

jana80

Super Moderator
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

horizonti i nje personi varet nga pozicioni ne te cilin ka vendosur dijen dhe nga elasticiteti i pranimit ideve te tjereve.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Te tjeret iknin e vinin,shinat zhurmushem percillnin pasagjeret,dhe une vazhdoja te numeroja oret e ikjes tende....
 

dangerous

Antarë i Respektuar
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

...tend ..ne pafundesi qe as ti vete se dije por fluturoje me eren e marre ...
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Marre nje histerizem te pakufi ,brenda te ciles lundron ne deshperim...
 
Redaktimi i fundit:

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Malsi je mire ti ...?

Fjala e fundit ishte ....marre ....

Mir si ke qen ti ?

Po ska gje ore se nuk ta vodha nga xhepi , na po ta kthej mbrapsh, shife se e korrigjova . Mfal po u preke
 

dangerous

Antarë i Respektuar
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Mir si ke qen ti ?

Po ska gje ore se nuk ta vodha nga xhepi , na po ta kthej mbrapsh, shife se e korrigjova . Mfal po u preke

Cf ke pire trego tani .hahaha shaka ishte.
 

dangerous

Antarë i Respektuar
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

.
. deshperimin e kishte vec kur pint ndonje gote raki ....
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top