• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Forca e gravitetit

Lauri

Anunnak
Germani Johan Lorbeer,arrine te shkeputet nga toka dhe te mbeshtetet ne mure (foto)me thjeshtesine me te madhe per ore e ore.Kete spektakel e ka bere ne qytetin siberjan te Krasnoyarsk perpara kalimtareve te shokuar nga ky show.Nuk jane shpjegime se si Lorbeer arrine te sfidoje hapsiren dhe gravitetin.
Si eshte e mundur?? Cili eshte opinioni juaj per kete??
 

Attachments

Lauri

Anunnak
Mos esht lidhur me ndonje litar ky ? :D
C'litare moj, e shikon qe eshte ne rruge te madhe.
Ps.clic mbi foto per ta pare me mire.Fotot vine me te vogla se sa me pare,dhe nuk shikohen mire
 

Lolita25

So EmoTionaL
E kam lexuar une diku kete, nuk e mbaj mend mire, por eshte nje montim ne mur i veshjes me duket.
 

Elushe

Vogëlushe
Sekreti eshte tek krahu i ngjitur ne mur, ose me sakte hekuri ne te qe e mbron, krahun e tij e ka brenda. Por gjithesesi, iluzion i bukur.
 

Lauri

Anunnak
Ha ha investigator Alko.Bravo
 

korado

President
Ky po qe ishte truk i bukurBravooooooo!!!
 

HacKer-CraCker

Beast Boy
Titulli: Forca e gravitetit

po ndoshta mos ka bere ndo nje eksperiment Antigravitet
 

korado

President
Titulli: Forca e gravitetit

po ndoshta mos ka bere ndo nje eksperiment Antigravitet
Gravitetin nuk mund ta mposhtesh dot.
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Titulli: Forca e gravitetit

Kur kemi te bejme me thyerje te rregullave te fizikes, rrjedhimisht ose kemi te bejme me nje iluzion optik, numer shpejtesie ose me nje hipnotizim.

Sa keq qe Alko nuk te le fare te habitesh :p
 
Top