• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

FonePaw iPhone Data Recovery 2.8.0 Multilingual

MasteR

I'm offline


FonePaw iPhone Data Recovery 2.8.0 Multilingual

Ju jep mundesine te ktheni gjerat e humbura per iphone IOS

FonePaw iPhone Data Recovery 2.8.0 Multilingual | 25.55 MB
Accidentally delete important iPhone files? Jailbreak failure of iOS devices? Hardware or system Malfunction? iPhone Data Recovery is specially designed to help you recover deleted photos, videos, messages, contacts, call history, notes, etc. from iPhone directly or extract backup files from iTunes & iCloud to restore deleted files, so that you can save them on your computer or Mac with one easy click.

3 Options Enable You To Recover Lost Data
Don't be afraid to lose data, iPhone Data Recovery helps you get them back. This mobile expert offers 3 recovery modes to recover deleted files from iPhone, iPad and iPod touch.

Recover from iDevice Directly
Just plug iPhone/iPad/iPod touch into computer/Mac and launch this terrific software, you can directly recover contacts, photos, messages and more from your iOS device, even if your device is damaged or dropped into water.

Recover from iTunes Backup
Every time you connect your iDevice to computer, iTunes will automatically create a backup for your device. Whenever you want to restore data from iTunes, you can count on iPhone Data Recovery, which can recover all types data from iTunes backup files in a few clicks.

Recover from iCloud Backup
Since iCloud will back up photos, contacts, messages, etc. when your device is connected to Wi-Fi, you can also extract iCloud backup files to recover what you want. You just need to sign in iCloud with Apple ID and password in this software, and iPhone Data Recovery will do the rest for you

Supported Recovered Files from Any iOS Device:

iPad
• iPad Air 2
• iPad Air
• iPad mini with Retina display
• iPad 4
• iPad mini 2
• iPad mini
• iPad 3
• iPad 2
• iPad

iPhone
• iPhone 6/6 Plus
• iPhone 5s/5c/5
• iPhone 4s
• iPhone 4/3GS

iPod
• iPod touch 5
• iPod touch 4

Recoverable Text Content:
• Contacts
• Messages
• Call History
• Calendar
• Notes
• Reminder
• Safari Bookmark
• WhatsApp
• App Documents

Recoverable Media Content:
Media files can be recovered from iTunes or iCloud backups. You can only get the thumbnails of photos and videos when switching to "Recover from iOS Device Directly".

• Camera Roll
• Photo Library
• Photo Stream
• Voice Memos
• Message Attachments
• VoiceMail
• WhatsApp Attachments
• App Photos
• App Videos
• App Audio

System Requirements:
- Windows OS: Windows 8.1/8/7/Vista/XP (32 bit or 64 bit)
- Mac OS: Mac OS 10.10 / 10.9 / 10.8 / 10.7
- CPU: 1GHz Intel/AMD CPU or above
- RAM: 512 MB or more (1024MB Recommended)
- Resolution: 1024x768 display or above
- Hard Disk Space: 1G and above free space
- Others: Apple Device Driver & iTunes pre-installed

What's new:
• Supports to recover iCloud backups for iOS 9 devices;
• Adds Traditional Chinese version.Code:
Code:
http://rapidgator.net/file/458d956633b480c9706252451c06244f/iPhone.Data.Recovery.2.8.0.rar.html
 
Private conversations
Help Users
    Top