• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fli tradicionale

Aver

VIP
Sa ja rritni menen flise mer aman.

Brum hesapi qe te shan stomaku deri ne 7 breza kur e ha.
 

Aver

VIP
Vetem fli me caviar qe nuk kam provu asnjehere.

Brumrat ne pergjithesi shijojne mire ne fillim por jane te rende per sistem te tretjes. Po flas per vete te pakten.
 

Xhelozi

😎😎😎
Vetem fli me caviar qe nuk kam provu asnjehere.

Brumrat ne pergjithesi shijojne mire ne fillim por jane te rende per sistem te tretjes. Po flas per vete te pakten.
Po mir si mundet me tmallku stomaku 7 breza kur ti ha fli vetem n raste festash ... aq me teper qe ti ke ngren dhe petulla me vaj apo sode buke
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Vetem fli me caviar qe nuk kam provu asnjehere.

Brumrat ne pergjithesi shijojne mire ne fillim por jane te rende per sistem te tretjes. Po flas per vete te pakten.
Na ler ta shijojme ne qe nuk e kemi problem sa kg shtojme
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
E poqi ne oven ?
Kjo eshte fli me filtra lol
Ne furre thuhet mi :p
Ti me vdes me keto termat gjysem e gjysem. Lol

Gjithsesi ky qe sjelle keto recetat nuk i ben vet, reklamon dike. Nuk jane ato tradicionale, ka plote tema tjetra te hapura si gjasme te tilla po mos ja var shume lol
 

Aver

VIP
Po mir si mundet me tmallku stomaku 7 breza kur ti ha fli vetem n raste festash ... aq me teper qe ti ke ngren dhe petulla me vaj apo sode buke
Edhe atehere kur e ha, sado qe rralle dhe ne porcion shume te vogel, kam probleme me stomak. Nuk e di a po kuptohemi.
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Ne furre thuhet mi :p
Ti me vdes me keto termat gjysem e gjysem. lol

Gjithsesi ky qe sjelle keto recetat nuk i ben vet, reklamon dike. Nuk jane ato tradicionale, ka plote tema tjetra te hapura si gjasme te tilla po mos ja var shume lol
sinqerisht nuk mu kujtua Fjala furre:p

Fli tradicionale eshte ajo qe piqet me Sace ( kshu e ka emrin ma konfirmuan) lol
Keto te tjerat qe piqen ne furre dhe qe shiten ne byrektore jane fli wannabe lol lol
 
Top