• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

"Flamuri si e vetmja shpresë për nesër"

WxP

Grupi
Partia Demokratike në Kuvendin e ri do të më pak se 45 deputetë edhe pse ka nga lista e kandidatëve të saj do të marrin mandatin 48 vetë. Kjo pasi në këtë listë fituese hyjnë krerët e partive të vogla që kanë kandiduar nën siglën e PD-së, siç janë Fatmir Mediu, Shpëtim Idrizi, Nard Noka dhe Dashamir Shehi.Edhe pse sistemi zgjedhor, favorizon një opozitë të fortë, vota e 23 qershorit dhe listat e kandidatëve të PD-së tregojnë për një opozitë të pafuqishme. Berisha njihet si një opozitar i mirë, por këtë herë duket se do ta ketë të vështirë dhe kjo mund të jetë një shtysë për t’u larguar nga politika.“E keqja më e madhe për PD-në nuk është dalja në opozitë, por grupi mediokër i deputetëve që do të bëjnë opozitën me qëllim rikthimin në pushtet. Më e tmerrshme se sa Flamuri ministër sot, është Flamuri si e vetmja shpresë për nesër”, shkruan Neritan Sejamini, ish-kandidat i PD-së për deputet.

Shekulli Online
 

Attachments

MasteR

I'm offline
Titulli: "Flamuri si e vetmja shpresë për nesër"

Se mos ishin me te mire opozitaret e ps ja kush ka qen kryetar i opozites dhe kryeministri i ardhshem

Edvin Kristaq Rama Skizofreni - YouTube
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: "Flamuri si e vetmja shpresë për nesër"

 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: "Flamuri si e vetmja shpresë për nesër"

Nuk jam dakort me analizen e mesiperme !
Une e shikoj me një sy tjeter kete fitore ne te gjithe vendin te Rames e coo ;
Ata duhet te bejme ne kater vitet e ardhshme , me mire seç ka bere Sala ne tete vitet e fundit ,
perndryshe populli do ti ndershkoje me votim kunder .
Te beje keta me mire se Sala është e pamundur se duhet ti bushin xhepat një gjenerat e tere socash , qe kan
tete vite ne opozit ? keshtuqe per nja dy vjete , asgje s'do bejne keta .
Noshta populli nuk do duroje as dy vjete . Kur ta jep votenb gjithe Shquiperi ,
barre te rende ke mbi supe , kur shkodrani ja jep voten socit , dmth i ka ardh ne maje te hundes me Berishen , por me Edin
do ti vije 100 here me shpejt ne maje te hundes , prandaj kujdes Edi se ndoshta ke per ti thyer hundet shume shpejt .
Gabimi me i vigel nuk do ti falet .
Per mua kjo fitore është thike me dy tehe . Jam i sigurt qe koha do me jap te drejt .
 
Last edited:

xhebrail1

INTERIST
Titulli: "Flamuri si e vetmja shpresë për nesër"

Nuk jam dakort me analizen e mesiperme !
Une e shikoj me një sy tjeter kete fitore ne te gjithe vendin te Rames e coo ;
Ata duhet te bejme ne kater vitet e ardhshme , me mire seç ka bere Sala ne tete vitet e fundit ,
perndryshe populli do ti ndershkoje me votom kunder .
Te beje keta me mire se Sala është e pamundur se duhet ti bushin xhepat një gjenerat e tere socash , qe kan
tete vite ne opozit ? keshtuqe per nja dy vjete , asgje so bejne keta .
Noshta populli nuk do duroje as dy vjete . Kur ta jep votenb gjithe Shquiperi ,
barre te rende ke mbi supe , kur shkodrani ja jep voten socit , dmth i ka ardh ne maje te hundes me Berishen , por me Edin
do ti vije 100 here me shpejt ne maje te hundes , prandaj kujdes Edi se ndoshta ke per ti thyer hundet shume shpejt .
Gabimi me i vigel nuk do ti falet .
Per mua kjo fitore është thike me dy tehe . Jam i sigurt qe koha do me jap te drejt .

varjav bre se ketu te gjithe jan bo analiste e me shesin mend me idera te coptuara /
 

Monique

Staf në FV.AL
Nuk jam dakort me analizen e mesiperme !
Une e shikoj me një sy tjeter kete fitore ne te gjithe vendin te Rames e coo ;
Ata duhet te bejme ne kater vitet e ardhshme , me mire seç ka bere Sala ne tete vitet e fundit ,
perndryshe populli do ti ndershkoje me votim kunder .
Te beje keta me mire se Sala është e pamundur se duhet ti bushin xhepat një gjenerat e tere socash , qe kan
tete vite ne opozit ? keshtuqe per nja dy vjete , asgje s'do bejne keta .
Noshta populli nuk do duroje as dy vjete . Kur ta jep votenb gjithe Shquiperi ,
barre te rende ke mbi supe , kur shkodrani ja jep voten socit , dmth i ka ardh ne maje te hundes me Berishen , por me Edin
do ti vije 100 here me shpejt ne maje te hundes , prandaj kujdes Edi se ndoshta ke per ti thyer hundet shume shpejt .
Gabimi me i vigel nuk do ti falet .
Per mua kjo fitore është thike me dy tehe . Jam i sigurt qe koha do me jap te drejt .
Ja qe ste dha te drejte koha, por te hodhi poshte cdo aludim.
Arrite deri aty sa mallkove me shpirt një popull....

Megjithate , se se kam idene ku jeton , por Rama pervec atyre qe ska bere (dhe kjo nuk është risi) , ka bere aq shume sa Saliu shkaterroi ne cdo mandate qe drejtoi!
Kalofsh bukur....
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Ja qe ste dha te drejte koha, por te hodhi poshte cdo aludim.
Arrite deri aty sa mallkove me shpirt një popull....

Megjithate , se se kam idene ku jeton , por Rama pervec atyre qe ska bere (dhe kjo nuk është risi) , ka bere aq shume sa Saliu shkaterroi ne cdo mandate qe drejtoi!
Kalofsh bukur....
Flm kalofsh bukur dhe ti
Ik tek mjeku se ke nevoj per syze se nuk e di ku e lexove qe mallkova një popull te tere
Kurse sa per shkrimin qe e solle , parashikimin e kisha bere per njerz normal dhe qendron akoma .
Sa postimet bllof qe ben ti dhe une asnjehere sti citoj per te te kapur mat
Pra flm per vlersimin qe me ben !
 

Monique

Staf në FV.AL
Flm kalofsh bukur dhe ti
Ik tek mjeku se ke nevoj per syze se nuk e di ku e lexove qe mallkova një popull te tere
Kurse sa per shkrimin qe e solle , parashikimin e kisha bere per njerz normal dhe qendron akoma .
Sa postimet bllof qe ben ti dhe une asnjehere sti citoj per te te kapur mat
Pra flm per vlersimin qe me ben !
Hartin te pakten une edhe bllofin e le sic e kam shkruar nuk e modifikoj.
Dhe me postimin e modifikuar edhe nga une e ke lajk!
Syte pa merak se as 5 muaj skam qe i bera check dhe ishin sy pishe :p

Kalofsh bukur e ti!
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Hartin te pakten une edhe bllofin e le sic e kam shkruar nuk e modifikoj.
Dhe me postimin e modifikuar edhe nga une e ke lajk!
Syte pa merak se as 5 muaj skam qe i bera check dhe ishin sy pishe :p

Kalofsh bukur e ti!
Mire me thuaj kur mallkova popullin dhe çfarë modifikova ne postim meqe i dike te gjitha zonjush ?
 
Mire me thuaj kur mallkova popullin dhe çfarë modifikova ne postim meqe i dike te gjitha zonjush ?
Ishte fjala tek tema e koke palareve...ti ne fakt ke mallku hajdutet dmth qeveritaret e jo popullin,por gabim ke bere o burr se ne i ze mallkimi qeveritaret çfarë hajri do shoh populli :p keta edhe kur i uron gje prej gjeje s'bejne pa le ti mallkosh i kane vene flaken Albanias fare lol
 

Monique

Staf në FV.AL
Mire me thuaj kur mallkova popullin dhe çfarë modifikova ne postim meqe i dike te gjitha zonjush ?
Di ate qe lexova dhe me erdhi ndot...
Ironia jote ne kete rast zoteri është fiks si ato mallkime qe te shkruan gishtat...
Gjithsesi pasqyrimi i shpirtit është goja!
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Di ate qe lexova dhe me erdhi ndot...
Ironia jote ne kete rast zoteri është fiks si ato mallkime qe te shkruan gishtat...
Gjithsesi pasqyrimi i shpirtit është goja!
OK ok vazhdo por qenke paksa rende
Uroj te te kaloj
Me çudite pak se po te njihje sadopak tipin tim
do ta kuptoje qe nuk i bej asnje nga ato gjera qe po me akuzon .
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Si Popull trim e liridashesh kur është ceshtja per ndeshje futbolli e per te share serbin e grekun behemi egersira e atdhetare... Kur e shajme popullin qe votoi si dele duhet me u be antishqiptare dhe si jo dashamires ndaj atdheut... Cjane keto budallalliqe.... Ne si popull jemi me komplekse dhe po nuk ka ndonje si zogu enveri e rama tani qe po ja u shkdh breket nuk jemi normale...
 
Last edited:

Monique

Staf në FV.AL
OK ok vazhdo por qenke paksa rende
Uroj te te kaloj
Me çudite pak se po te njihje sadopak tipin tim
do ta kuptoje qe nuk i bej asnje nga ato gjera qe po me akuzon .
Hartin nuk është detyrim te te njoh qe ti çfarë ke ne mendje.
Tani se mohon ato qe shkruajte dje ose ke qene ti rende , ose ndonje altergo jotja po shkruante.

Jam rende? Po mire ashtu qofsha....
 

Monique

Staf në FV.AL
Si Popull trim e liridashesh kur është ceshtja per ndeshje futbolli e per te share serbin e grekun behemi egersira e atdhetare... Kur e shajme popullin qe votoi si dele duhet me u be antishqiptare dhe si jo dashamires ndaj atdheut... Cjane keto budallalliqe.... Ne si popull jemi me komplekse dhe po nuk ka ndonje si zogu enveri e rama tani qe po ja u shkdh breket nuk jemi normale...
Mos me harro berishen lale se ate e kom fiksom
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Hajde pakete ultra all inclusive
ate qe kemi pa tregojme.. ti thjesht pate kenaqesine te plotesosh ... aty te dhemb dhe prandaj e kujtove.. lol mgjth një figure karizmatike si Sala e do PD ne keto dite te erreta.. lol
 

Monique

Staf në FV.AL
ate qe kemi pa tregojme.. ti thjesht pate kenaqesine te plotesosh ... aty te dhemb dhe prandaj e kujtove.. lol mgjth një figure karizmatike si Sala e do PD ne keto dite te erreta.. lol
Karizmatike? lol
Sugjeroj te marri edhe qytetarin digital ...ndryshe nuk pranohet lol
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Karizmatike? lol
Sugjeroj te marri edhe qytetarin digital ...ndryshe nuk pranohet lol
Keshtu është kur tallni trapin me qytetarin digital et Sales, dhe ai i shkreti per solidarizem i poston pa filtra per te goditur qafirat... lol
 

Monique

Staf në FV.AL
Keshtu është kur tallni trapin me qytetarin digital et Sales, dhe ai i shkreti per solidarizem i poston pa filtra per te goditur qafirat... lol
Une se kam nenvlersuar kurre sidomos tek denoncimet e marr shume po shumw seriozisht
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Une se kam nenvlersuar kurre sidomos tek denoncimet e marr shume po shumw seriozisht
Do i dergoj një email e do i them moni është pagu nga rama qe te na thartoje trute ne forum, plus qi ka mbjell një rrenje trendeline tek vazoja ne ballkon. ;) lol

Ka per te te be per një lek .lol
 

Monique

Staf në FV.AL
Do i dergoj një email e do i them moni është pagu nga rama qe te na thartoje trute ne forum, plus qi ka mbjell një rrenje trendeline tek vazoja ne ballkon. ;) lol

Ka per te te be per një lek .lol
Moni thuj jo A.... per kusurin mendon vete shto mill e shti uje lol
 
Top