• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Flamuri shqiptar në kopertinën e ”The Economist” për 2016, arësyeja mister!

legjenda

Tetova
Në kopertinën e revistes prestigjoze The Economist për vitin 2016, ndodhet edhe një flamur shqiptar. Personi në foto është Xhevat Lajçi, një shqiptar i lindur në Stamboll, ku është bërë edhe foto.

Ai ka dalë në foto së bashku me një kushëririn e tij teksa protestonin përpara konsullatës serbe në vitin 1998, kundër luftimeve që ndodheshin ne ate moment ne Kosove.

Ne pankarten e kusheririt te tij shkruhej Freedom for Kosovo, autori nuk ka ditur ta shpjegoje pse ka ndodhur ne kete kopertine. Ndoshta nuk është edhe aq e mistershme po ta mendoje kualifikim e Shqiperise ne EURO 2016
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Flamuri shqiptar në kopertinën e ”The Economist” për 2016, arësyeja mister!

Ne fillim , ne fillim është Clinton, Germany
Amerike, Germany
Amerike
Amerike
dhe pastaj aty diku ne fund një njolle e kuqe
Pse ia prishni bukurine fotos?
 
Top