• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fjale te urta popullore....

princesha

Warrior Princess
i bukur eshte ai qe eshte i bukur ne shpirt.
 

princesha

Warrior Princess
miku i mir nuk është ai që ta fshin lotin,por është ai që nuk të lë të qash
 

princesha

Warrior Princess
Dhembi kafshon shpesh gjuhën, megjithatë ata mbeten miq.
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
Burri eshte koka, kurse gruaja eshte qafa.
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
Fjalet jane gra, veprat burra.
 

princesha

Warrior Princess
Qesja nuk zbrazet duke dhene lemosh...
 

baby-angel

Thpilt
Genjeshtra eshte nje plage
e cila dhe ne u sherofte, le shenje.
 

baby-angel

Thpilt
Te me ruash kur te me kesh
qe kur te me duash te me gjesh..:D
 

princesha

Warrior Princess
Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi. Anthony D'Angelo
 

princesha

Warrior Princess
Vjehra nuk e kujton asnjëherë kohën e nusërisë.
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
Gruaja e fut shejtanin ne shishe
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
I talluri, te tall
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Ha sa te hash, por le vend per uje!
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Me dhune mund te me mearresh cdo gje, por te me japesh me dhune nuk mundesh asgje!
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Nese te cmoj shume, kjo nuk te lejon te shkelesh mbi mua!
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Ne ecjen tende perpara, here pas here kthe koken te shikosh prapa!
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Hekri rrehet sa eshte i nxehte
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Shiko cfare ke bere ti per vendi dhe jo cfare ai ka bere per ty!
 
Private conversations
Help Users
    Top