• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fjale te urta popullore....

princesha

Warrior Princess
Shkruaje një fjalë të urtë!

Ketu mund te shkruani nga nje fjale te urte.... do te filloi une e para....


Nëna eshte shkolle, e kush e ka edukuar nje nene (femer) ka edukuar nje popull!


Tash vazhdoni ju....
 

princesha

Warrior Princess
Te thuash ate qe mendon, eshte kenaqesi qe kushton.
 

princesha

Warrior Princess
Dy gjërave duhet t'ua dini vlerën, para se t'ju ikin nga duart: njëra është shëndeti dhe tjetra është rinia.
 

princesha

Warrior Princess
Burrat besojnë se bota është e krijuar vetëm për ta
 

princesha

Warrior Princess
Bukuria të habitë, bukuria të koritë
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Gruaja sheh cfare nuk bejne per te dhe jo cfare bejne!
 

princesha

Warrior Princess
Atje ku fle uji, është më i thellë
 

princesha

Warrior Princess
Sado te ndryshojne format e jetes,mrekullia mbetet mrekulli ne menyren e vet.
 

princesha

Warrior Princess
duro ditet me te idhta dhe te embela te jetes ,sepse durimi eshte me e mire se menquria
 
Private conversations
Help Users
    Top