• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fjal e urt popullore???

Ervin Doda

Antar Aktiv
cdo te thot Fjal e urt popullore??? nga se kan ngelur keto fjal te urta ??? kush mund te na jape me shum pergjigje per keto fjal te urta dhr , perse populli i perdor akoma e kesaj dit????
 

CannibaL

The Wisher .
Kujtojm Kohen E vjeter Dhe tregon qe mos me gabu per at jan Fjalet Popullore dhe kurr zbesoj qe do zhduken , kan me vazhdu shum breza dhe skan me i harru sepse populli nuk i len me i harru sepse e dim gjith qfar GStorie te Jetes kemi ne Shqiptaret qe Flasim Shqip :D

Shembull : Besnik banju e bes mos i zin :D

Qysh osht Vendi bohet Kuvendi e shum mirpo sme kujtohen tash per momentin :D

Mir osht me degju ksi fjal sepse jan mesim per ne te Rit :D
 

vitk

Anëtar i Respektuar
per keto fjalet e urta qe i thone babi ime thote se te gjitha keto jane provuar pastaj jane thene si fjale
 

Ervin Doda

Antar Aktiv
ti thua se jan si shenjat e tabelave sinjalistike rrugore qe cdo tabel sinjalistike esht e lar megjak??
mir po fjalet e urta per mendimin tim jan fjal te shumta qe mund te permbaj ne fjalfli qe mund te themi dhe ne mund ta permbledhim ne pak fjal me nje fjal te urt, si pershembull qent le te lehin karvani te ec perpara po ta thuash ne sencin e plot kjo fjal do te doje shum koh per tu zberthyer se duhet ti pershtatesh per cfar mun te jet fjala ndersa nje fjal e urt ka shum permbajtje qe mund ta perdoresh ne shum menyra ky esht nje mendim qe e them un ndoshta shum i gabuar
 

vitk

Anëtar i Respektuar
c'kuptim na paska tabelat sinjalistike me gjakun se nuk po e marr vesh
po e kane kaluare testin te gjitha dhe kjo qe ke then ti pasi qeni qe leh nuk ta ha
 
Private conversations
Help Users
    Top