• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fituesit e muajt shkurt!

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Te dashur miq te forumit virtual muaj shkurt kishte dy tema
Takat e kuqe
2ufedxi.jpg
Jam kosove
20170301_111212.jpg

Ne kete muaj moren pjese 6 antare:


kitrra 123 me krijimin nr 1: Takekuqes

Jetesa me krijimin nr 2: Fjalë dashurie për të dashurën Kosovë

Nicktjeter me krijimin nr 3: Vajza me corapet e grisura

soulmid me krijimin nr 4: Takat e kuqe nën mjerimin Migjenian

monique me krijimin nr 5: Kepucet e kuqe veshur kam sot

Nevertiti me krijimin nr 6: Djaloshi i luleve

fituesi i ketij muaj eshte

images-1.jpg


SOULMIND me numrin me te madh te votave duke u ndjekur nga krijimi i Monique , Kitrra,Nicktjeter, Jetesa dhe Nevertiti.

ju falenderoj te gjitheve per kontributin e krijimtarise dhe te gjith ata qe kan lexuar e vleresuar krijimet!!

urime Soulmind !!
 

Attachments

Redaktimi i fundit:

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Urime suolin!! :)) nje nder shkrimet me te bukura te ketyre viteve tek letersia!

Urime e tjerve.

Ehhh urime dhe "djaloshit tim te luleve" ,qe smori asnje vote hahahahahahaha
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
O jana na azhorno per temen e muajit te marsit?
3.Perkedhelja e nenes.
4.Zgjimi i pranveres.
5.Kujtoj me mall.
6.Buzeqeshje te sinqerta.
7.Pentagrami im.
8.Deja-Vu.
9.Amfibe te perbaltura.
10.mergimi i vjeshtes
11.Flamuri me i bukur ne bote.
12.Dritat e rrugeve.
 

Monique

Staf në FV.AL
Urime Sol..... :)
e merituar cdo vote :)


Edhe nje urim vetes qe e fillova kete vit nga numri 2 :p
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Nje bravo e madhe per te gjithe pjesmarrsit dhe organizatoren !
Urime per te gjithe dhe flm !
Urime fituesit por dhe vendit te dyte se mos gabohem nje vote i ndante !
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
E kemi bere zakon te frymzohena keq ne fillim viti, e pastaj medaljet na braktisin :p

Ju faleminderit per fjalet e pakursyera!
Suksese ne muajt ne vazhdim!
:)
 
Top