• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fituesit e muajt qershor 2017!

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
latest.jpg


Ne muajin qershor moren pjese 5 krijues.

Ndoshta.. NeVertiti

Jam Dashuria LeVoyageur

Lumturia tek une! Soulmind

Shtepia me shelg. Nicktjeter

Buzeqeshja jote! Jana80


duke marr parasysh kerkesen nese mund te lejoja te votohej pas mbylljes se sondazhit e normalisht vota ishte per krijimin nr 3 i bie qe fituese edhe kete here te jete Soulmond , por meqene ligjin e ben maliqi po dal kshu ne podium edhe une te ja mor Soulit 50% e fitures .

kete muaj ka patur pertac lexues e pertac komentues..
si edhe kam ven re qe jemi rob qe kemi nevoj per dashuri e per lexime jo te thella.SUKSESE TE GJITHEVE
faleminderit te gjithve ju qe ne castin e fundit kur ju rash dyerve te juaja ishit e jo vetem ishit por sollet edhe krijime sh te bukura te bera nje nje fryme.. thnx shume ..
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
haha! Jaanaaa weee sa e keqe, s'te fal asnje vote ste fal lol

Shume Urime :)
VErtet poezia Jam Dashuria dhe Buzeqeshja ishin te bukura!
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
haha! Jaanaaa weee sa e keqe, s'te fal asnje vote ste fal lol

Shume Urime :)
VErtet poezia Jam Dashuria dhe Buzeqeshja ishin te bukura!
llaf e ke ti moj ..un mbylla sondazhin mos te te votojne :p
sa per poezine jam dashuria edhe mua me pelqej shume shume..
 

Fly

Larguar
me aq sa lexova une me pelqeu e vajgurit, por qe me then te drejten te tjerat as i lexova fare
po me mire, se do kisha shar ndonje kot si per rutine :D
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Urime soul edhe pse buzeqeshja jote ishte ajo qe une u dashurova.....
Rrofsh. Po ska gje mi. Plus uro dhe Janen ti se e ndame (ndane vota jo ne) tepsine ne dysh ket muaj haha
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Urime Soul...te kisha sygjeru te nxirje ndonje liber me poezi.
 

Zana1

Braveheart
Gjithmone me duket lemsh kjo tema e konkursit te letersise dhe fotomania.... ku jane krijimet e k'tij muaji ? apo nuk jane hapur akoma ?
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Gjithmone me duket lemsh kjo tema e konkursit te letersise dhe fotomania.... ku jane krijimet e k'tij muaji ? apo nuk jane hapur akoma ?
Tek etersia qershori ka mbaruar. http://www.forumivirtual.com/konkursi-i-let-rsis-2017-292/krijimet-e-muajit-qeshor-2017-a-65703/

Ky muaj(korriku) do hapet me date 15 korrik.

Ndersa fotomanine per kete muaj e ke ketu: http://www.forumivirtual.com/fotoma...e-my-window-quot-65917/index2.html#post934353

DUhet te hysh shpesh qe te ndjekesh ritmin :D
 
Top