• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fituesit e muajt mars 2017

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
tema e muajt mars ishte : perkedhelja e nenes +teme e lire ..


madre_sarda.jpg


Nevertiti me krijimin nr 1.
Time and time!

Nicktjeter me krijimin nr 2.
Floket e saj te hirta perkunder luleve te qershise ne ate dite afer piskut te vapes .

Soulmind me krijimin nr 3.
A mundet zemra te flase?!

Monique me krijimin nr 4.
Marsi I Dashurise se madhe

Jana80 me krijimin nr 5.
Zgjate doren


FITUESJA e ketij muaji eshte Soulmind! Krijimi yt ashtu si dhe muajin e kaluar ka qene i denje per vendin e pare ...Bravo dhe uroj qe me te njejtin nivel te paraqitesh dhe ne vazhdim :)

IMG-20170331-WA0002.jpg
Ju faleminderit per pjesemarrjen tuaj jo vetem ne rolin e krijuesve, por edhe ne ate te votuesve!
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Urime Urime Soulina! :)
Krijimi mjafte i bukur dhe i ndjere!

Urime te gjithe derguesve,dhe sa me shume krijime ne muajin ne vazhdim uroj!
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Heu, funi botes :p

Flm flm :)
 

Passion

Banned
Urime Nick
Kuroren e ke ne darke :)

Se dija qe shkruan e per thinja ti :)

T'kam thene qe Nobelistet ne akademi s'jan te drejte. :(

Ec e me shaj tani :)
 
Top