• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fituesit e muajit korrik 2017!

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Beat-Note-font-b-music-b-font-font-b-wall-b-font-font-b-art-b-1.jpg

Lexues te ketij kendi aq te bukur

Fituesi i ketij muaj eshte LeVoyageur me poezine e tije Une....lumi


krijuesit ishin :

PENTAGRAMI I PARE kitrra 123

Kur ti me prek doren jana80

Une....lumi LeVoyageur

Smells like teen spirit. Nicktjeter


krijimi i pare kishte nje vecanti cdo rrjesht ishte si nje pentagram ku notat paraprinin fjaleve duke ndjekur renditjen e mendimeve dhe perjetimin e nje skenari te bukur.

me krijimin tim dmth i dyti kam daahur te percjell emocionin qe perjetohet nga nje ritem qe ke ndjer e ndare me dike.

krijimi i fundit ishte si muzika e bach ku prek nga minoria ne maxhore brenda nje kohe dhe per mos te munguar ne stil aq te embel dhe romanesk do sdo te perlaste si me dallge ne bregun e imagjinates.

Ndersa poezia qe votuam me shume ajo fituesja une dhe lumi kishte ate vecantine e te dhenit jete lumit .. une lexova ne lumin krijuesin, ne...mua .. ne rruget e bera me dhe pa zhurme gjate viteve me dhe pa pengesa duke prekur brigje te ndryshme e duke marre bukurin e tyre ne memorie .. duke ulur shpejtesin e hapit, duke perfituar qetesin e per tu ndjer pjes e detit ku bejme pjese!


Sukse te gjitheve ne muajit ne vazhdim dhe faleminderit per krijimet e juaja ..

Suksese dhe urime edhe nje here per ty LeVoyageur!!
 
Redaktimi i fundit:

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Urime LEvo!
Urime dhe gjithe derguesve tjere.
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
levo do jet duke festuar fitoren :))
 
Top