• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fituesit e muajit gusht 2017

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
DejaVu-650x450.jpg

Pershendetje fv tema e muajit gusht ishte tema "deja vu"
moren pjese 4 krijime njera ishte me e bukur se tjetra.


Limonade nicktjeterFjal e dhene?! jana80Nje fund Korriku ndryshe... MoniqueCast... NeVertitifitues jane dy krijime me vota te barabarta votimi i nevertitit "cast" dhe i janes "fjale e dhene"

kete muaj ishin shume pak votues vetem 8 uroj qe muajin tjeter te kete me shume votues dhe komentues.

duke i uruar fitoren Nevertitit falenderoj te gjithe ju pjesemarresve me krijimet tuaja dhe falenderoj edhe ju votues komentues dhe lexues te kesaj teme.

ps. une pres krijimet e muajit ne vazhdim tema eshte ..... "Amfibe te perbaltura"
me falni per vonesen dhe ju uroj nne fillim muaji te kendshem te gjitheve qofte nne muaj me ngjyra dhe si nje krijim i bukur plot me emocione dhe me dashuri..
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Urime Nevit :)
Dhe Janes :)
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Urime اupave.
 
Top