Fituesi i vitit 2020 per Letersine

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
U mbyll edhe nje vit mes krijimesh e kujtimesh te bukura.
Sic e kemi tradite , fituesi eshte ai krijues qe pergjate vitit ka fituar me shume vendin e pare .

Cili eshte ai?

Ndiqni videon e meposhtme....


Video mundesuar nga @Soulmind

Thx dhe shihemi ne vitin 2021 per krijime e konkurse te reja

ju duam shume
 
Last edited by a moderator:

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
U mbyll edhe nje vit mes krijimesh e kujtimesh te bukura.
Sic e kemi tradite , fituesi eshte ai krijues qe pergjate vitit ka fituar me shume vendin e pare .

Cili eshte ai?

Ndiqni videon e meposhtme....


Video mundesuar nga @Soulmind

Thx dhe shihemi ne vitin 2021 per krijime e konkurse te reja

ju duam shume
Shumë bukur urime të gjithë fituesve,
Speciale për ty @Moonlight
Vetëm një korrigjim të vogël nëse mundem më tepër sqarim
Nuk kam fituar unë në korrik por @vajza
🙂
Sidoqoftë edhe një herët urime të gjithëve edhe për videon 👏👏👏
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Shumë bukur urime të gjithë fituesve,
Speciale për ty @Moonlight
Vetëm një korrigjim të vogël nëse mundem më tepër sqarim
Nuk kam fituar unë në korrik por @vajza
🙂
Sidoqoftë edhe një herët urime të gjithëve edhe për videon 👏👏👏
Jo ska vend per korigjime , ti ke fituar ne korrik po ashtu ishte i mhb :)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Urime Mon per cmimin!Dhe bravo per drejtimin e konkursit pergjate gjithe rrugetimit! :)
Si dhe te gjithe fituesve te tjere: Urime!


Por, edhe ne pjesemarrsit qe nuk fituam kete vit prap urime u them! :D
Do na shifni ne 2021 ju neve :p Njashtu!
 
Top