• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fituesi i Vitit 2019 /Konkursi i Letersise

kitrra 123

plak gjufurrak
@Moonlight dhe @all,

Nuk e kisha mendu se ne njerin nder vitet kur me se shumti kam mungu ne FV te korre ndonje sukses. Per dike munde te jete nje hiq por si plak i vjeter i ketij livadhi, duke kujtuar FV si vendet ku me se shumti ndihem rehat, suksesin e papritur ne letersi, ne kete teme unike qe bashkon shpirtrat ketu, do e konsideroje ne mesin e sukseseve me te rendesishme qe kam patur ne 2019 te cilat fatbardhesishte nuk ishin te pakta.

Ju premtoje se nuk do mungoje gjate sa ne 2019.

Ju falemnderit all.

Suksese
@Nicktjeter
@Moonlight
@all
 

Desa

Temet nosce
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Danimarkë
Si më paska ikur kjo tema!
Urime të treve dhe suksese të mëtutjeshme.
Urime të gjithëve dhe falemnderës që i ndani me ne. ❤
p.s. @Moonlight nuk impresionohem lehtë, por kurora të ka hije zemër 😘
 
Top