• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fituesi i Vitit 2019 /Konkursi i Letersise

Monique

Staf në FV.AL
Pershendetje te gjithve

Ashtu sic tradita e kerkon , duhet te shpallim fituesin/en e vitit 2019 per konkursin e letersise.
Por ndodh qe kete vit te kemi me shume se nje fitues.

Dhe ata jane plot 3 antare :)


@Nicktjeter

NICKTJETER.jpg


@kitrra 123

KITRRA 123.jpg@Moonlight

MOONLIGHT.jpg


Dhe ne fund nje permbledhje per gjithe ata qe kane qene fitues nder muaj , por sigurisht pa harruar cdo pjesemarres :)

Faleminderit te gjithve qe i keni dhene jete ketij konkursi me pranine tuaj


Urime dhe presim nga te gjithe krijime sa me te bukura per 2020 :)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Urime fituesve!
Urime dhe ty Mon per Vidion. Fantastike!

Inshallah me krijime sa me te bukura ne 2020!^_^
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Fiks, vleresimi arkitekteve vlen me shume.
Une cope Lushnjari jam, me videoklipet e Bbf jam rrit. lol
Moni nuk merret fare me grafik design, ndaj vidion e ka qare! :)
sa per ty, duket nga ca punime qe ke zgjedh per forumin :p qe ke cik stil alla bbf lol lol (jokin)
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Urime te treve!! :))
Pune e mrekullueshme Mon,te lumte!
Urime vitin ne vazhdim!
 
@Moonlight
Nuk jam i denje te jap mendime per realizimin e videove por mund te te them kete-
Punimi yt ishte origjinal, por mbi te gjitha nuk ishte aspak banal dhe i rendomte 😁

Thus spoke Zarathustra 😂😋
 

kitrra 123

plak gjufurrak
@Moonlight dhe @all,

Nuk e kisha mendu se ne njerin nder vitet kur me se shumti kam mungu ne FV te korre ndonje sukses. Per dike munde te jete nje hiq por si plak i vjeter i ketij livadhi, duke kujtuar FV si vendet ku me se shumti ndihem rehat, suksesin e papritur ne letersi, ne kete teme unike qe bashkon shpirtrat ketu, do e konsideroje ne mesin e sukseseve me te rendesishme qe kam patur ne 2019 te cilat fatbardhesishte nuk ishin te pakta.

Ju premtoje se nuk do mungoje gjate sa ne 2019.

Ju falemnderit all.

Suksese
@Nicktjeter
@Moonlight
@all
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Urime, Urime!

Sa me shume shkrime per kete 2020!
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Urime te treve!
Mos ju shterofte kurre frymezimi!
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Kur fillon letersia kete vit?

Te hjek ca pluhura qe kane zene vend ne k'te shpyrt plaku ;)
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Urime per anetaret me penat e Arta dhe shpresojme te lexojme akoma me shume gjera te bukura
 

Desa

Temet Nosce
Si më paska ikur kjo tema!
Urime të treve dhe suksese të mëtutjeshme.
Urime të gjithëve dhe falemnderës që i ndani me ne. ❤
p.s. @Moonlight nuk impresionohem lehtë, por kurora të ka hije zemër 😘
 
Top