• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fituesi i vitit 2017 ne konkursin e letersise

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Mire Niki. اkemi nga ti? :p

Tek tema e kafazeve sikur e kritikove edhe ti.
Po te beri nja dy lajka tani, e te votoi si anetaren e vitit, e ndryshoi situata.
Ta hodhi ferexhene edhe ty... :p
Aaa Tino me qafsh e ke lexuar veten keto dite?
Po te konsumon ky inati m , kundrejt te gjitheve.

Qetesohu o cun. Merr fryme thelle :)
More nje here? Merr prap fryme thelle :)Ok ia e zeme nuk fitoi Souli kush do doje ti te fitonte?
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Nuk ishte punë shijesh, por ti qëllimisht nuk i votove e i talle, se kuptove qe ishin te miat. Konkurset nuk jane anonime, kuptohet se te kujt jane.
Ja t'i kujtoj:

1. Fillove me atë foton e kafazeve te zogjve ne mes te pemeve. E kuptove qe ishte imja, se une i bej ato lloj fotosh, e the qe eshte jashte teme. Ai quhet art kopshti (garden art) gjë që e tha edhe shoqja jote, por ti qellimisht nuk e votove e the qe eshte jashte teme, se te griu smira.

2. Pasi thashe qe do te largohem nga konkursi, e nuk mora pjese ne dy, solla foton e peshkatarit, bardhe e zi. Ti e votove, e the qe ishte perfekte, se nuk e dije qe ishte imja.

3. Kur pe që u ktheva, shkove tek konkursi i sapohapur, gjete aty dy fotot e mia, me biçikleten dhe ate zogun ne mes te fushes, se une i bej ato lloj fotosh, e the qe nuk te ngjallin asgje keto dy foto.

Kjo eshte e verteta.

S'kam nevoje as per votat e tua e as per konkurse, por po te them se çfare je.
اfare do ti, te luftosh te tjeret, e te te thone faleminderit?
Ti mbase je penduar, e nuk do ta bëje po ta dije qe do te shkonte keshtu, por vetë e zgjodhe kete rruge.
Une serish te njejtin qendrim kam. Ti dac besoje dac jo. As nuk i kam menduar ndonjeher kaq thelle kto gjera. Por nese nuk beson dhe e ke vendosur te luftosh ateher lufto artin tim (fotot dhe poezite apo punet e mia te dores) mos e ul veten kaq posht duke u marr me moralin tim.

P.s. He mer mo se le nam. S'ben burri per 1 konkurs virtual kshu. Imagjino te ishte konkurs real ky do nxirrje thikat e shpatat ti. Qyqja sme besohet cpo lexoj nga ty.
 

Artin

Anëtar i Respektuar
Aaa Tino me qafsh e ke lexuar veten keto dite?
Po te konsumon ky inati m , kundrejt te gjitheve.

Qetesohu o cun. Merr fryme thelle :)
More nje here? Merr prap fryme thelle :)Ok ia e zeme nuk fitoi Souli kush do doje ti te fitonte?
Aaa... ia fute kot Niki... keto dite thua. Une keshtu kam qene gjithnje, madje kohet e fundit jam shume i qete e i gezuar, per shkak te nje ngjarjeje qe me ka ndodhur.
Perkundrazi, ti se ç'ndryshove nje dite ashtu papritur, e m'u hodhe ne gryke mua e Zanes tek nje teme.
Qetesohu moj vajze e mbaje veten, mos u lesho keshtu.

Fitoren tek letersia ajo e meriton dhe e kam votuar pothuajse gjithnje.
 
Last edited:

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Aaa... ia fute kot Niki... keto dite thua. Une keshtu kam qene gjithnje, madje kohet e fundit jam shume i qete e i gezuar, per shkak te nje ngjarjeje qe me ka ndodhur.
Perkundrazi, ti se ç'ndryshove nje dite ashtu papritur, e m'u hodhe ne gryke mua e Zanes tek nje teme.
Qetesohu moj vajze e mbaje veten, mos u lesho keshtu.

Fitoren tek letersia ajo e meriton dhe e kam votuar pothuajse gjithnje.
Sjam aq e vemendshme sa ty te di ke ke votuar.
Se dyti : jam shume koerente ( ketu po flas ne rastin kur une apo dikush tjeter njeh shkrimin apo foton dhe se si sillet eee, ti je mjeshter ketu
Dhe sme mungon objektiviteti.

Se treti une i hap rruge tjetrit keshtuqe kalo mire e lufto ne mullinjte e eres :)
 

Fly

Larguar
Hyj pas shume muajsh ketu dhe e vetmja gje qe me vjen ndermend te shkruaj eshte: O Artin sa hajdar kalama je, keshtu ma ke len pershtypjen gjithmone po tani e paske shkruar dhe ne ball :D

Nick, sa vjen e behehesh me seksi, kur te vdes do jesh pishmani i vetem i jetes time qe ste bera te marrosesh pas meje :p
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Hyj pas shume muajsh ketu dhe e vetmja gje qe me vjen ndermend te shkruaj eshte: O Artin sa hajdar kalama je, keshtu ma ke len pershtypjen gjithmone po tani e paske shkruar dhe ne ball :D

Nick, sa vjen e behehesh me seksi, kur te vdes do jesh pishmani i vetem i jetes time qe ste bera te marrosesh pas meje :p
O Cilpsine!
Mos e ke fjalen se po behem si vera m ? :p
Sa per pjesen tj..dhe pas atyre qe u marrosa su lumturuan dhe pas atyre qe su marrosa su lumturuan :p

Pleeer ngelesh ta dish!!!
 
Top