• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fituesi i vitit 2017 ne konkursin e letersise

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
concerti-capodanno-2017.jpgPershendetje te nderuar anetare!
Ja ku erdhi momenti te shpallim fiuesin e vitit 2017 te konkursit tone letrar.
Ishte nje vit i larmishem viti qe lame pas per letersine, i mbushur plot me dergime, komente, votime e pjesemarrje dhe sigurisht pa harruar debatet e kritikat nga me te ndryshmet. Ju faleminderit per pjesmarrjen tuaj ne secilin rol!
Uroj qe dhe viti ne vazhdim te kete te njejten ecuri... edhe pse jo me mire akoma...

vendin e pare ne podium e merr Soulmind me pese fitore!

URIME SOULMIND!!


bouteille_de_champagne_feu_dartifice.jpg

Ne vendin e dyte radhitet Nevertiti
Ne vendin e trete Nikita
Bravo edhe ju !
Suksese edhe ne te tjereve ; te gjithe pjesemarreset, ato qe cdo muaji kontribojne me krijimet e tyre -!

Krijues ky kend qe diku ne vitet e kaluara kam lexuar ta quanin te brishte egziston fale jush, fale krijimtarise suaj dhe durimit te cdo vleresimi qe ju behet. Ju falenderoj si lexuese e ketij cepi, si pjesemarrese, si organizuese dhe si staf!
Suksese te gjitheve
 

Aver

VIP
Hajde urime per here te 583828 soulmind :p

Vetem Michael Phelps ka me shume medalje se ti per momentin.
 

Zana1

Braveheart
Jam rraciste ndaj budallekut, e vertete ... loool

Viti 2017-te ka ikur tashme.... ndersa k’tu akoma ecet me vonese. 4 some stupid reasons ... shpallet fituesi I vitit 2017-te , ne vitin 2018-te . Loool
 

Artin

Anëtar i Respektuar
Urime per anen artistike, e turp per ndergjegjen dhe moralin e ulet qe ke!
 
Last edited:

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Urime per anen artistike, e turp per ndergjegjen dhe moralin e ulet qe ke!
ky koment ste ka hije fare pasi moralin dhe ndergjegjen nuk mund ta vlersojme ne nje forum e aq me pak nga nje qe supozohet qe ka llogjike e racionalitet. jan bere te lodheshme keto vlersimet qe behen per te rene ne sy apo per shpirt te kundershtimit!
 

Artin

Anëtar i Respektuar
ky koment ste ka hije fare pasi moralin dhe ndergjegjen nuk mund ta vlersojme ne nje forum e aq me pak nga nje qe supozohet qe ka llogjike e racionalitet. jan bere te lodheshme keto vlersimet qe behen per te rene ne sy apo per shpirt te kundershtimit!
Flas për atë që shoh në konkurs. Në jetën e vërtetë nuk e njoh, por edhe forumet jane deri diku tregues i karakterit te vertete.
Debatin nuk e fillova unë. Ajo me luftoi ne konkurset e kaluara, e meqe ka deshire te me luftoje, do t'ia plotesoj deshiren.
E di që ti je grup me të, po mjaft me keto tifozlleqe, se je bere vertet e lodhshme.
Ti pergjigju per veten, jo per te tjeret.
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Flas për atë që shoh në konkurs. Në jetën e vërtetë nuk e njoh, por edhe forumet jane deri diku tregues i karakterit te vertete.
Debatin nuk e fillova unë. Ajo me luftoi ne konkurset e kaluara, e meqe ka deshire te me luftoje, do t'ia plotesoj deshiren.
E di që ti je grup me të, po mjaft me keto tifozlleqe, se je bere vertet e lodhshme.
Ti pergjigju per veten, jo per te tjeret.
ke shkruar vertet bukur tregojme vetveten !
Mos u lodh zt Artini ki durim sa do lexojme akoma ...qete qete behen punet e mira .
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Ju faleminderit per urimet.
Gjthashtu faleminderit dhe ty Artin qe ne menyre te idhte prish cdo teme , madje dhe kete teme urimesh!
Nese fakti qe une ste kam votuar ne fotomania apo skam shijen tende tek fotot me ben te pamoralshme, atehere le te jem. Fjalet e tua tek une s'kane asnje peshe. Por sinqerisht te uroj paqe me vetveten tende pasi tere ky mllef te shkaterron ty.
 

Artin

Anëtar i Respektuar
Ju faleminderit per urimet.
Gjthashtu faleminderit dhe ty Artin qe ne menyre te idhte prish cdo teme , madje dhe kete teme urimesh!
Nese fakti qe une ste kam votuar ne fotomania apo skam shijen tende tek fotot me ben te pamoralshme, atehere le te jem. Fjalet e tua tek une s'kane asnje peshe. Por sinqerisht te uroj paqe me vetveten tende pasi tere ky mllef te shkaterron ty.
Nuk ishte punë shijesh, por ti qëllimisht nuk i votove e i talle, se kuptove qe ishin te miat. Konkurset nuk jane anonime, kuptohet se te kujt jane.
Ja t'i kujtoj:

1. Fillove me atë foton e kafazeve te zogjve ne mes te pemeve. E kuptove qe ishte imja, se une i bej ato lloj fotosh, e the qe eshte jashte teme. Ai quhet art kopshti (garden art) gjë që e tha edhe shoqja jote, por ti qellimisht nuk e votove e the qe eshte jashte teme, se te griu smira.

2. Pasi thashe qe do te largohem nga konkursi, e nuk mora pjese ne dy, solla foton e peshkatarit, bardhe e zi. Ti e votove, e the qe ishte perfekte, se nuk e dije qe ishte imja.

3. Kur pe që u ktheva, shkove tek konkursi i sapohapur, gjete aty dy fotot e mia, me biçikleten dhe ate zogun ne mes te fushes, se une i bej ato lloj fotosh, e the qe nuk te ngjallin asgje keto dy foto.

Kjo eshte e verteta.

S'kam nevoje as per votat e tua e as per konkurse, por po te them se çfare je.
اfare do ti, te luftosh te tjeret, e te te thone faleminderit?
Ti mbase je penduar, e nuk do ta bëje po ta dije qe do te shkonte keshtu, por vetë e zgjodhe kete rruge.
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Per nje kritike qe ti jep
Nje dislike ti mer
Per nje like qe ti se ve
Nje tjeter dislike ti mer
Per nje vote qe ti se jep
Artinin me meri tere kohes
do gjesh.
 
Top