• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fituesi i muajt prill-2017!

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
poppy-641423__340.jpg

Tema e muajit prill ishte: Zgjimi i pranveres!

moren pjese 5 konkurent ku edhe kete muaj fituesja eshte


SOULMIND me Ne te dy-Parfum pranveror
Brava soul po na ve ne tapet te gjitheve e po na detyro te fitojme se sben kete muaj :)

vendin e dyte e meritoj monique dhe te tretin nevertiti brave ragazze!
une dhe nick jemi te parat nga fundi na lumte dora edhe ne :)


2. Kjo pranvere mban emrin tend! Monique
3. Tek ty.. -> NeVertiti
4. Gjethet e fundit te vjeshtes. -> Nicktjeter
5. Kënga e zogut -> Jana80

duke i riuruar serish soulit e vendeve te para suksese ju kerkoj ndjes per vonesen dhe ju mirepres krijimet e ketij muaj.
 
Last edited by a moderator:

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Urime Soulin,shume i bukur krijimi! :)
Urime dhe pjesemarresve te tjere!
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
do ta ndale njeri soul apo si eshte puna?? :))
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Une ju thash s'po sjell gje kete muaj se jam plot pozitivitet dhe e derdh ne vargje, por ju donit serish. Ca t'ju bej une ju? :p
Pertej shakase ju falenderoj.:)
Ket vit po bi daci n'kos 3 here. (Nqs e dini ate batuten e dacit;?:Nje her bie daci (macja) ne kos)Lol.

P.s.Ketu ka shume krijues me te mire se une. :)
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Une ju thash s'po sjell gje kete muaj se jam plot pozitivitet dhe e derdh ne vargje, por ju donit serish. Ca t'ju bej une ju? :p
Pertej shakase ju falenderoj.:)
Ket vit po bi daci n'kos 3 here. (Nqs e dini ate batuten e dacit;?:Nje her bie daci (macja) ne kos)Lol.

P.s.Ketu ka shume krijues me te mire se une. :)
jo jo soul pranojm sfiden ne... e sa per me te mirevaret nga momenti i krijimit dhe nga pozitiviteti ..po terhiqesh mos te humbesh me?? po me thua ke frik nga humbja?? ketu te rrish e te shikoj kur merr nje vote si puna ime :)
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Urime shoqe....e kush me teper se ai krijim e meritonte???
Suksese e mos ndalofsh asnje sek duke derdhur germat e tua... :)
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
ا'paske qene mi goc...vetem duke triumfuar ngele! Urime urime dhe vazhdo me kte ritem! :)
 

Eugeneral

Anëtar i Respektuar
Ku eshte tema e muajit Maj se jua ndreq une qejfin, kaq milione shqiptare e s'mund t'ja heqin dhimbjen e kokes nje shqiptari!
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Heu! Sa po dergoja krijimin e Majit por u tremba e po terhiqem. Lol

P.s. Jana: Azhornojr pak temat e muajit me ndonje lajmerim se s'mbahen mend temat.
 

Eugeneral

Anëtar i Respektuar
"Kam mall" a nuk e kini temen e muajit Maj???

-Kam mall

Kam mall me thua
me lot me mbyt,
nje fjal "te dua"
s'me pane syt...

Ku po shikojn
keta dy sy,
lotet pikojn
aty s'je ti...

Kam mall me thua
dhe prap genjen,
kush thot "te dua"
gjithmon te gjen...

Eugeneral
 
Top