• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fituesi i muajit tetor 2017

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Pershendetje lexues te ketij cepi...
ja erdhi edhe casti te shpallet fituesi i muajit tetor me temen "mergimi i vjeshtes"


vjeshta_2.jpg


krijime ishin tre :1. Nordiku im Nikita


2. Trishtim vjeshte NeVertiti3. Metamorfoze jana80kete muaj fituse eshte NeVertiti me trishtimin e vjeshtes!


WfiKYt0.gif

URIME NeVertiti!!

Sa me shume fitore NeVertiti dhe falenderit nga ana ime ty dhe nga e juaja lexues jo vetem per fituesen por edhe per nikiten dhe te gjithe pjesmarresit ne kete konkures, gjithashtu perfitoj nga rasti tju kujtoj temen e rradhes
FLAMURI ME I BUKUR NE BOTE.
Ju uroj mbrembje te bukur ne vazhdim!
 
Top