• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fitore e Flamurtarit kunder Ekipit skocez te Mothenwellit

Hartini

Antarë i Respektuar
E ngusht 1-0 , por e bukur ,shume e rendesishme dhe shpresdhense fitorja e ekipit vlonjat kunder skocezve ne ndeshjen e pare te turit te dyte paraeleminator te Evropa Lige ( ish kupa uefa).
Golin e vetem te takimit e shenoi ne te 66-ten minute Strati , ndersa 7 minuta me pare miqte nga skocia kishin humbur nje 11 metersh.
Keshtu vlonjatet do fluturojne drejte skocise , ku do luajne pas nje jave ,
me nje avantazh jo te vogel per faktin se kane arritur te mbaje zeron persa i takon golave te pesuar.

Nderkohe sapo eshte mbyllur pjesa e pare e ndeshjes Rapid Vjen -Vllaznia dhe Rapir eshte ne avantazh 1-0 me gol te shenuar ne te 33 -en minute , nga pika e 11-metershit.
Takimi po zhvillohet ne Vjen per te njejtin stad te kompeticionit ne fjale.
 

Hartini

Antarë i Respektuar
U mbyll me rezultat tenisi ndeshja mes Rapid e Vllaznise , 5-o per vjene.
U shqepen ne gola .Kushedi sa do jene gezuar kur kan degjuar fershellimen perfundimtare te albitrit . Shanset per te kaluar turin jane pothuajse zero per shkodranet.
 
Private conversations
Help Users
    Top