• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Filmi i fundit qe keni pare?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Malsi

Anëtar i Nderuar
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Filmi i fundit qe keni pare?

Dje u futa ne pc dhe nga ora 23:45 deri ne 03:30 kam pare filma horror ,por shihja 30 min dhe i hiqja se nuk ma mbushnin mendjen ,si perfundim asnje nuk e cova deri ne fund
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: Filmi i fundit qe keni pare?

Friends with benefits

Film si puna e asaj....endrra jane ben vaki e s'dalin
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top