• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Filmi i fundit qe keni pare?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Filmi i fundit qe keni pare?

 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Filmi i fundit qe keni pare?

Only God forgives

 

Element

Anëtar i Respektuar
Titulli: Filmi i fundit qe keni pare?

Beautiful Mind, pash dhe une heren e fundit.
Vertet nje film i mire, duhet te shkosh deri ne fund per ta kuptuar!

ثshtë plotësisht e vërtet kjo që thuani ju, është mjaftë kompleks si temë, edhe pse nuk emërohet në mënyrë transparente se tematika ka të bëj me një kategori të njërzëve me smundje psiqike, por është shumë evidente ne fund të filmit me gjithë anomalitë psiqike që manifeston, punimi i tij merr mirënjohje .
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Filmi i fundit qe keni pare?

Donnie Darko

 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Filmi i fundit qe keni pare?

Ket filmin siper,falenderimi i shkon Didi-t qe e ka postuar.
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Filmi i fundit qe keni pare?

 

LoSsT

VIP
Titulli: Filmi i fundit qe keni pare?

 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Filmi i fundit qe keni pare?

 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Filmi i fundit qe keni pare?

 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Filmi i fundit qe keni pare?

Il Grinta , e vetmja me simpatike ish kenga e fundit , ndoshta ngaqe prisja dic me te bukur...
 
Titulli: Filmi i fundit qe keni pare?

belen rodriguez Kamera amatoriale :)
 

cent

...Lontano
Titulli: Filmi i fundit qe keni pare?

Colpi di fortuna (2013)
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Filmi i fundit qe keni pare?

Le Hobbit : la Désolation de Smaug..

Magnifique!! :)


 

cent

...Lontano
Titulli: Filmi i fundit qe keni pare?

Diana – La storia segreta di Lady D (2013)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Tema te Ngjashme

Top