• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Filmi i fundit qe keni pare?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

cent

...Lontano
Titulli: Filmi i fundit qe keni pare?

 

cent

...Lontano
Titulli: Filmi i fundit qe keni pare? 
Redaktimi i fundit:

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Filmi i fundit qe keni pare?

Lying to be perfect.

Ja keshilloj Eridiones, meqe kemi pak a shume te njetjen shije :D
 

AjSi

...
Titulli: Filmi i fundit qe keni pare?

Per te 10 here pashe White Chiks..i love it :D

 

Pain Killer

Anëtar i ri
Titulli: Filmi i fundit qe keni pare?

This Mean War
Komedi aksion :) i papare jua sygjeroj :)
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Filmi i fundit qe keni pare?

 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Filmi i fundit qe keni pare?

 

WISHMASTER

Moon_Boy
Titulli: Filmi i fundit qe keni pare?

Think Like A Man super film :)
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Filmi i fundit qe keni pare?

Vita di Pi
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Filmi i fundit qe keni pare?

 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Pe: Filmi i fundit qe keni pare?

[video=youtube;ZxxJOA-EF3U]http://www.youtube.com/watch?v=ZxxJOA-EF3U[/video]
 

AjSi

...
Titulli: Filmi i fundit qe keni pare?Ehh..
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Filmi i fundit qe keni pare?

Pas sh pengesash :p, pashe filmin TED me arushin pervers :p
Ah cjane bere edhe keto arushe qelbesira sot :p
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Filmi i fundit qe keni pare?

Shyqyre qe na hapi digitalbi Digi Goldin se skisha per ta pare.Lol.

 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Filmi i fundit qe keni pare?

Sapo mbarova Barfi...

Pervec se i kam debulese filmat bollywood qe gjithmone kane nje moral brenda, ndryshe nga kinemate e medha
Dhe ky qe ishte shurdh-memec qe skishte degjuar asnje tingull nga bota e shijonte jeten me mire se sa ata qe kishin goje e veshe.
Menyra se si vlereson jeten..detajet.. apo qe dashurohet me nje vajze qe kishte semundjen e autismit te ben ta shohesh ndryshe edhe ti
 
Redaktimi i fundit:

cent

...Lontano
Titulli: Filmi i fundit qe keni pare?

A Little Bit of Heaven - il Mio Angolo Di Paradiso

 

Kitty

Anëtar i Respektuar
Titulli: Filmi i fundit qe keni pare?

""Ted"" !! ( A great Comedy :D )
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Filmi i fundit qe keni pare?

Shum i bokor...

 

AjSi

...
Titulli: Filmi i fundit qe keni pare?


I adhurojj filmat indian
 

WISHMASTER

Moon_Boy
Titulli: Filmi i fundit qe keni pare?

jua keshilloj. shum i bukur :)
[video=youtube;6s_-O4HglGI]https://www.youtube.com/watch?v=6s_-O4HglGI[/video]
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Filmi i fundit qe keni pare?

lol kam nja 3 dite qe po shohe filma: Savages, The Campaign, 007-Skyfall, Cogan-Killing them soflty, 13, The Grey...plus serialet Fringe,The walking dead, Dexter,Hunted per momentin :D
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Filmi i fundit qe keni pare?

 

Apsara

Anëtar i ri
Titulli: Filmi i fundit qe keni pare?

Hunger games..
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top