• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

filma

netflix

Anëtar i ri
Pershendetje,

Filma francez te titruar ne shqip ka koh qe po kerkoj ne internet po nuk po mund te gjej, me ndihmoni dot ndokush nga ju!?

Faleminderit.
 

WxP

Grupi
Titulli: filma

Pershendetje, me aq sa di une... Pasi i shkarko filmat programi qe perdoret zakonisht VLC i ndro gjuhen filmit gjithmone nese filmi i shkarkuar e mbart gjuhen qe zakonisht gjuha Anglisht dhe Frengjisht filmat i kan te mbartur... Do ta kontaktoj Administratorin shpresoj qe ai te thote me shume per problemin tend.
 
Top