• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fillo nje dialog me fjalen "Mos"

Baboon

bobbles bobbles boobles...
Skam ken kurre n'zall te kirit lol Jo Tirons ( me partizonin)
 

Baboon

bobbles bobbles boobles...
Mos haroni ta lexoni dy here keshillen lart
 
 • Përqafim
Reactions: Vie

Baboon

bobbles bobbles boobles...
Mos supozo kurre gjera qe te bejne te skuqesh nga turpi
 
 • Like
Reactions: Vie

Baboon

bobbles bobbles boobles...
Mos me thuaj qe nuk e kuptove qe bera shaka jo lart lart .🤗
Po te posti 432 .:)
lol sigurisht por nga shpejtsia plus jom pertac harroj me bo ftyra Te gezume ose te qeshme etj
Jom tip sporiv.


p.s Mos e vrit menjen
 
 • Haha
Reactions: Vie

Baboon

bobbles bobbles boobles...
Mos jep kurre keshilla qe vrasin gezimet e jetes :p
 
 • Dashuri
Reactions: Vie

Baboon

bobbles bobbles boobles...
Mos vazhdo me per sonte se kjo e fundit ishte qershia mbi torte .:p

Naten .😊
Naten :)
per kedo qe do vazhdoje :
Mos bertisni! Se zgjoni endrrat...
 
 • Përqafim
Reactions: Vie
Top