• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fillo nje dialog me fjalen "Mos"

Status
E mbyllur për postime të tjera.

kitrra 123

plak gjufurrak
Mos u dorezo. Betejat edhe munde te humben por rendesi ka te fitohet lufta.
 

Hera

Dum Spiro Spero
Mos .....dicka harrove
 

Hera

Dum Spiro Spero
Mos .....nje kafe shkon tani
 

Katil

Antarë i Respektuar
Mos guxo me ma mërzit Nickun.💗
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mos ia nderprit biseden askujt derisa ta perfundon
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Mos keto lloj diskutimesh lol
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Mos ua shkaterroni ardhmerine.
 

Hera

Dum Spiro Spero
Mos hani shume ne darke
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Mos i ler punet per neser.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mos e lejo kerkon me txiglit se paske me dek
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Mos e lejo qe kjo dite te ike kot.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mos rri me ata qe pergojojne
 

Hera

Dum Spiro Spero
Mos .....e hene
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top