• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fillo nje dialog me fjalen "Mos"

Status
E mbyllur për postime të tjera.
I

Iva1

Mos deshiro te jesh shok i atij qe nuk kujdeset per ty, sepse do te fitosh vec zhgenjim dhe turp! Mos u largo prej dikujt qe deshiron te jete shok me ty, sepse eshte nje lloj padrejtesie e mosmirenjohje, dicka shume e shemtuar kjo.
 

Xhelozi

😎😎😎
Mos ec me koken lart sikur te ishin njerzit per ty Pemë se fundja 2 metra nen tok do perfundojm si un si ti
 

TiKu1

Antarë i Respektuar
Mos beni cicin shkurreve.
 

TiKu1

Antarë i Respektuar
Mos Alesia, largohu nga vrima e celsit tek dhoma e dushit t'cunave. LOL :D
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top