• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Femrën mbretëreshë është e lehtë ta dallosh: Arma sekrete e saj është kjo!

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Femrën mbretëreshë është e lehtë ta dallosh: Arma sekrete e saj është kjo!
Mbretëresha dallohet menjëherë, madje edhe nëse është e ulur në duaj kashte. Jo për nga veshja apo kurora në kokë, por sipas kësaj

Do ta dallosh menjëherë

Femra mbretëreshë dallohet lehtë – ajo është hijerëndë.

Nuk do të thotë se ka prejardhje nga familje fisnikësh: Do të të mrekullojë qetësia e saj.

Ajo kurrë nuk do të të poshtërojë.

Nuk do të të përqeshë.

Pyetjeve të cilat nuk i kupton, vetë do t’i gjejë përgjigje.

Ajo pikëpamjen e vet do të ta komunikojë qartë, por në mënyrë delikate.

Nuk do t’i gjykojë veprimet e të tjerëve, por bindshëm do të shfaqë mendimet nëse diçka nuk i pëlqen.

Limiti i saj i tolerancës është i madh, mirëpo nëse bëheni i pafytyrë, do të gjendeni para një muri.

Do t’ju surprizojë me dhurata të shtrenjta.

Në situata të vështira ajo përdor humorin dhe ironinë.

Fytyra e saj gjithmonë shpreh karakter dhe fisnikëri.

Gjithmonë është paksa misterioze për njerëzit që e rrethojnë.

Femra të tilla ka shumë pak! Nëse e njihni ndonjë mbretëreshë të këtillë në mesin e femrave – jini fatlumë, sepse ajo gjithmonë do të luftojë për të vërtetën dhe drejtësinë! /Telegrafi/
 

Passion

Banned
E une e dalloj.


Lindet e rritet vec per te mbreteruar.

Me nje fisnikeri te pashoqe,me nje veteflijim te ushtrise se saj per ate ,ajo gezon e meriton titullin mbretereshe.

E une e dalloj,madje e adhuroj ate. :)
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Su tha njeri te na pershkruani por nejse nejse flm:p:D:D:D:D,dreqi e mori duhet te ndihem e tille....
 

Barnaba

Antarë i Respektuar
Me siguri qe pershkrimi eshte sipas standarteve te huaja.

Keto te prodhimit vendas jane pak ndryshe. Mbreteresha/princesha me e famshme e rraces sone ka qene Olimbia, nena e Aleksandrit. Ajo dyshohet si organizatorja e vrasjes se bashkeshortit (Filipi II, mbreti i Maqedonise), dhe te nje djali qe ai kishte me nje princesh tjeter.
 

Passion

Banned
faleminderit qe u lodhet duke na pershkru
Ku ka leter te mbaje peshen dedikuar juve ?
As pene madje s'ka.

Pllakat e smeralda qe u krijuan per te mos prishur kurre,serish jan demtuar e humbur.

E atje duhet te jete shkruar per femren.

:rolleyes: :D
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Me siguri qe pershkrimi eshte sipas standarteve te huaja.

Keto te prodhimit vendas jane pak ndryshe. Mbreteresha/princesha me e famshme e rraces sone ka qene Olimbia, nena e Aleksandrit. Ajo dyshohet si organizatorja e vrasjes se bashkeshortit (Filipi II, mbreti i Maqedonise), dhe te nje djali qe ai kishte me nje princesh tjeter.
Ncncncnnx gjeti shteg ky per te bere pak histori ky qe i qan shpirti......
 
Top