• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Femrën mbretëreshë është e lehtë ta dallosh: Arma sekrete e saj është kjo!

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Femrën mbretëreshë është e lehtë ta dallosh: Arma sekrete e saj është kjo!
Mbretëresha dallohet menjëherë, madje edhe nëse është e ulur në duaj kashte. Jo për nga veshja apo kurora në kokë, por sipas kësaj

Do ta dallosh menjëherë

Femra mbretëreshë dallohet lehtë – ajo është hijerëndë.

Nuk do të thotë se ka prejardhje nga familje fisnikësh: Do të të mrekullojë qetësia e saj.

Ajo kurrë nuk do të të poshtërojë.

Nuk do të të përqeshë.

Pyetjeve të cilat nuk i kupton, vetë do t’i gjejë përgjigje.

Ajo pikëpamjen e vet do të ta komunikojë qartë, por në mënyrë delikate.

Nuk do t’i gjykojë veprimet e të tjerëve, por bindshëm do të shfaqë mendimet nëse diçka nuk i pëlqen.

Limiti i saj i tolerancës është i madh, mirëpo nëse bëheni i pafytyrë, do të gjendeni para një muri.

Do t’ju surprizojë me dhurata të shtrenjta.

Në situata të vështira ajo përdor humorin dhe ironinë.

Fytyra e saj gjithmonë shpreh karakter dhe fisnikëri.

Gjithmonë është paksa misterioze për njerëzit që e rrethojnë.

Femra të tilla ka shumë pak! Nëse e njihni ndonjë mbretëreshë të këtillë në mesin e femrave – jini fatlumë, sepse ajo gjithmonë do të luftojë për të vërtetën dhe drejtësinë! /Telegrafi/
 

Passion

Banned
E une e dalloj.


Lindet e rritet vec per te mbreteruar.

Me nje fisnikeri te pashoqe,me nje veteflijim te ushtrise se saj per ate ,ajo gezon e meriton titullin mbretereshe.

E une e dalloj,madje e adhuroj ate. :)
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Su tha njeri te na pershkruani por nejse nejse flm:p:D:D:D:D,dreqi e mori duhet te ndihem e tille....
 

Barnaba

Antarë i Respektuar
Me siguri qe pershkrimi eshte sipas standarteve te huaja.

Keto te prodhimit vendas jane pak ndryshe. Mbreteresha/princesha me e famshme e rraces sone ka qene Olimbia, nena e Aleksandrit. Ajo dyshohet si organizatorja e vrasjes se bashkeshortit (Filipi II, mbreti i Maqedonise), dhe te nje djali qe ai kishte me nje princesh tjeter.
 

Passion

Banned
faleminderit qe u lodhet duke na pershkru
Ku ka leter te mbaje peshen dedikuar juve ?
As pene madje s'ka.

Pllakat e smeralda qe u krijuan per te mos prishur kurre,serish jan demtuar e humbur.

E atje duhet te jete shkruar per femren.

:rolleyes: :D
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Me siguri qe pershkrimi eshte sipas standarteve te huaja.

Keto te prodhimit vendas jane pak ndryshe. Mbreteresha/princesha me e famshme e rraces sone ka qene Olimbia, nena e Aleksandrit. Ajo dyshohet si organizatorja e vrasjes se bashkeshortit (Filipi II, mbreti i Maqedonise), dhe te nje djali qe ai kishte me nje princesh tjeter.
Ncncncnnx gjeti shteg ky per te bere pak histori ky qe i qan shpirti......
 
Top