Femrat nuk i duan djemte e mire.

Darius

DENY IGNORANCE
Sepse femrat jane te etura per aventura.
Nje mashkull i "mire" do te behej shume shpejt monoton , nje i " hedhur" adrenaline e gjalle.
Si perfundim molla e ndaluar te terheq me teper ;)

Darius
 

Monique

With or Without u
Sepse femrat jane te etura per aventura.
Nje mashkull i "mire" do te behej shume shpejt monoton , nje i " hedhur" adrenaline e gjalle.
Si perfundim molla e ndaluar te terheq me teper ;)

Darius
Pse meshkujt per ca jane te etur aman?
Mgjth si femer qe jam ,sjam dakort me mendimin tend si mashkull
Femra ka nevoje per ngrohtesi, siguri, ndjenje, perkushtim, mirekuptim, bashkpunim etj, e nese i gjen keto as i shkon mendja apo syri te nje mashkull tjeter.
Per meshkujt se di si apo cfare eshte...
 

Bebw

🍅🍌🍎🍒🍑🫐🍇🥕
Staf në FV.AL
S/M
Sepse femrat jane te etura per aventura.
Nje mashkull i "mire" do te behej shume shpejt monoton , nje i " hedhur" adrenaline e gjalle.
Si perfundim molla e ndaluar te terheq me teper ;)

Darius
jo m se nuk jemi ashtu ke njohur ti te gabuarat ?....pastaj dhe nj cik i hedhur duhet cuni ne karakter ,por gjithmone nje mashkull me karakter te fort dhe me potencial plus virtytet e mira si xhentilesa etj jan te rrall ,sepse juve ju pelqen qe te jeni macho dhe jeni ju qe tundoheni shpejt jeni te pa qendrueshem
 

Darius

DENY IGNORANCE
Pse meshkujt per ca jane te etur aman?
Mgjth si femer qe jam ,sjam dakort me mendimin tend si mashkull
Femra ka nevoje per ngrohtesi, siguri, ndjenje, perkushtim, mirekuptim, bashkpunim etj, e nese i gjen keto as i shkon mendja apo syri te nje mashkull tjeter.
Per meshkujt se di si apo cfare eshte...
Nese do te flisje hapur, do ta pranoje postimin tim.
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
E mo mja, kush e ka shpik kete mer jahu. :p
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Pse meshkujt per ca jane te etur aman?
Mgjth si femer qe jam ,sjam dakort me mendimin tend si mashkull
Femra ka nevoje per ngrohtesi, siguri, ndjenje, perkushtim, mirekuptim, bashkpunim etj, e nese i gjen keto as i shkon mendja apo syri te nje mashkull tjeter.
Per meshkujt se di si apo cfare eshte...

Meshkujt duan nje dashnore te afte ne krevat
Dhe nje bashkeshorte te afte ne guzhine lol
 

Monique

With or Without u
Meshkujt duan nje dashnore te afte ne krevat
Dhe nje bashkeshorte te afte ne guzhine lol
Dhe kshu duhet te jete!
Kush thote jo ja fut kot...
Po natyre e njeriut eshte bredharak , por kjo nuk ndahet me djale i mire e djale i keq, apo vajze e mire e vajze e keqe.

Kjo eshte perputhshmeri karakteresh e si e tille varet ku ngjit....po te prera me thike nuk jane
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Para se et shpalosni kerkesat...
Cfare quani djale te keq e cfare quani djale te mire ju vajzani, gra e ca te jeni? :p
 
Ja shembull konkret , nuk jam djal i keq une , po sme don askush ? Qe besa as "femrat" e mira qe i thone vetes ?
 

Monique

With or Without u
Para se et shpalosni kerkesat...
Cfare quani djale te keq e cfare quani djale te mire ju vajzani, gra e ca te jeni? :p
Me leje presor

Te keq une quaj ate cunin qe sdi te sillet me nje femer, arrogant, prepotent, agresiv etj si kto
Cun i mire eshte ai kavalieri, i sjellshmi , i embli,
Por qe aventurat skane lidhje me tiparet ...pasi te dy llojet i bejne.
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Para se et shpalosni kerkesat...
Cfare quani djale te keq e cfare quani djale te mire ju vajzani, gra e ca te jeni? :p

Ne fakt kete pyetje doja te beja tani
Por si cun “I mire” u tregove me I shkathet lol
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Tema cileson si djem te keqinj ata qe jane, and I quote: “dominues”, “me pamje arrogante ne fytyre”, “fodullet”, “jo te rregullt dhe te rrezikshem”.
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Lerini denglat se me skuqet, Moon si gjithmone nuk me zhgenjen ti cupe. :p

@Daisy ca po thonje.. :p
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Me leje presor

Te keq une quaj ate cunin qe sdi te sillet me nje femer, arrogant, prepotent, agresiv etj si kto
Cun i mire eshte ai kavalieri, i sjellshmi , i embli,
Por qe aventurat skane lidhje me tiparet ...pasi te dy llojet i bejne.

Not necessary Moni
Like bad boy eshte me teper ne sensin tip “gangsteri” qe te ben per vete Qofte dhe me budalliqet qe ben, mund te sillet shum mire me femren e tij por ne te njejten kohe mund te kete dhe 3-4 goma rezerve... lol
 

Monique

With or Without u
Not necessary Moni
Like bad boy eshte me teper ne sensin tip “gangsteri” qe te ben per vete Qofte dhe me budalliqet qe ben, mund te sillet shum mire ne femren e tij por ne te njejten kohe mund te kete dhe 3-4 goma rezerve... lol
Me asoj akoma lol lol
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Not necessary Moni
Like bad boy eshte me teper ne sensin tip “gangsteri” qe te ben per vete Qofte dhe me budalliqet qe ben, mund te sillet shum mire me femren e tij por ne te njejten kohe mund te kete dhe 3-4 goma rezerve... lol
nje big up per cupen se e ka kuptuar mire kete teme. lol lol lol
 
Top