• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Femrat mbi 40 vjeç, më seksi se të rejat?

Vinjol

I Duruari,,,,,,,,,,, I Fituari............
Vendndodhja
Fier
Pse ban sikur ke ba sondazh te 3 miliard femrave dhe del ne ket konkluzion
Me te degjome e kisha mogli
Para pak kohesh e provova vete......
Vullkan bir vullkan
Dhe eshte e vertete ajo shprehja qe macja plake
Minjte e rij i ka qejf
 

Vinjol

I Duruari,,,,,,,,,,, I Fituari............
Vendndodhja
Fier
Nuk ishte kundershtim ishte pytje mor shpifs......masanej ky e ban fakt te krym kur thot trust me
Ate se ca bej une ca sbej une..... ste takon ty te ne gjykosh
Ka nji diference te madhe midis viçit qumeshtor dhe demit :)
 

Bledi_Shady

finoallafine
Të rejat janë të bukura, por ato mbi të dyzetat janë vërtet pjata e fortë. Për to ne jemi të gatshëm të kalojmë me not oqeanin Atlantik.

Paulo Coelhos e ka thene.
 
Top