• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Femrat mbi 40 vjeç, më seksi se të rejat?

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Preeeesim ne per te 40-at s’ka gjë...hall për tu heq o e ky :p
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
E dun 3+ qe ne pjese te pare kto 40 vjecaret o @Mogli
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Kur femra shkon te 40 ben dhe shijon seks
Pse perpara te 40-ave e ben seksin me zor? :lol:
Te qenurit seksi dhe te berit seks jane 2 gjera te ndryshme gjithsesi.
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Nuk e ben me zor..... po sdi ta shijoje.......

Trust me :)
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Pse ban sikur ke ba sondazh te 3 miliard femrave dhe del ne ket konkluzion
Me te degjome e kisha mogli
Para pak kohesh e provova vete......
Vullkan bir vullkan
Dhe është e vertete ajo shprehja qe macja plake
Minjte e rij i ka qejf
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Nuk ishte kundershtim ishte pytje mor shpifs......masanej ky e ban fakt te krym kur thot trust me
Ate se ca bej une ca sbej une..... ste takon ty te ne gjykosh
Ka nji diference te madhe midis viçit qumeshtor dhe demit :)
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Sa hap galopant qe paske mi Iva.. lol lol
 
 • Haha
Reactions: Ivy

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Po cte kaloj gjithe ate siklet o Tik xhani,ju spo thoni si ,qysh tek,spo merret vesh gjith ky mister:p:D
Ore un e kam marr vesh po se tregoj se i bie lezeti dhe kurreshtja.. lol lol
 
 • Haha
Reactions: Ivy

Bledi_Shady

finoallafine
Të rejat janë të bukura, por ato mbi të dyzetat janë vërtet pjata e fortë. Për to ne jemi të gatshëm të kalojmë me not oqeanin Atlantik.

Paulo Coelhos e ka thene.
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
40 vjeçaret e forumit të qojn gishtin 😂😂
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Mirë që më tregove mos me del para ma 😂😂😂😂
 
 • Haha
Reactions: Ivy

Hera

Βιβλίο φάγος
40=20+20
 
Top