• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Femrat mbi 40 vjeç, më seksi se të rejat?

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Ne fakt shpesh here keto studimet me duken paradoksale,pasi serviren pak `trash` per mendimin tim.
Mendoj qe nje femer 40 vjecare ka besimin,ka idet e qarta,ka nje qartesi ne gjerat qe don dhe nuk don.
Meshkujt mendoj qe i preferojne ,pasi kjo mosh shpesh jane te predisponuara per nje aventur me moshat me te vogla dhe aq.
Sepse nese nje 40 vjecare eshte e interesuar per nje lidhje serioze nuk besoj qe do preferohej nga nje 30 vjecar,e as 35 vjecar.
e ndoshta as 40 vjecarja,sdo preferonte nje 30 vjecar per dicka serioze.
Qe te jemi pak shume realist me realitetin qe degjojme perdite.
Ndersa ndoshta ne krevat qe 40 vjecaret jane me te mira,ka ngel nga koha kur tabut e jetes intime ishin me te mbyllura.
Sepse sot dhe nje 18 vjecare ,ka lirshmerine,sensualitetin dhe energjin e moshes e te trupit qe te deh fizikisht e shpirterisht.
Kane ndryshuar kohet,konceptet dhe mendimet rreth qenies femer dhe jetes se saj intime.
Nje femer sot mendoj qe ne parametrat e jetes qe rritet,dine dhe jeton jeten intime me lirshmeri te plote qe ne te 20-25 tat e saj.
Pastaj zgjuarsia,fatkeqsisht nuk mendoj qe vjen duke u rritur shume me vitet,nese ate se ke ne gjenet e tua qe nga lindja. :) Kaq!!
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
un vdes per 31 -33 vjecare.. :D
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️

Hera

Βιβλίο φάγος
Ore ore lulebore
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Kush i ben ball ketij temeti shalzez mer amon.. lol
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Ti me lecka te lagura i kap 60 kile
sa lluballacke qe ke marr e ca gura me vete e e kap 101 .05.. lol mo me pyt per ate 0.5 se nuk te tregoj.. lol
 
Top