• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Femrat mbi 40 vjeç, më seksi se të rejat?

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Femrat mbi 40 vjeç, më seksi se të rejat?

Seshte me rendesi me kane veq e bukur . Po te munguan mendet je krejt Lol edhe pse mund te jesh e bukur .
Aty ku eshte bukuria , mencuria , morali , femren e bejne shume te komplementuare dhe cmuar ne syt e cdo mashkulli .
Ti sapo fole per tru ?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Femrat mbi 40 vjeç, më seksi se të rejat?

Seshte me rendesi me kane veq e bukur . Po te munguan mendet je krejt Lol edhe pse mund te jesh e bukur .
Aty ku eshte bukuria , mencuria , morali , femren e bejne shume te komplementuare dhe cmuar ne syt e cdo mashkulli .
Me ta thene drejten Cen kur te vija diagonalia e jetes qe te vlersohesh e te jesh vec per nje mashkull,apo per mashkullin.
Personalisht mendoj me mire mos e qene fare!
Se sa ne ate diapazon idiotesie.
 
Titulli: Femrat mbi 40 vjeç, më seksi se të rejat?

Si thote nje shprehje "pula plake ka lengun e shijshem" ahaha,une mendoj se pervec faktit qe kane eksperience e kshu dine te luajne e shijojne me shume nje marredhenie,ato nuk kane as shume kerkesa,pra dine c'duan,e kerkojne e marrin e ikin pa llafe apo te presin dicka nga personi,kjo i terheq edhe me shume meshkujt!
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Femrat mbi 40 vjeç, më seksi se të rejat?

Me ta thene drejten Cen kur te vija diagonalia e jetes qe te vlersohesh e te jesh vec per nje mashkull,apo per mashkullin.
Personalisht mendoj me mire mos e qene fare!
Se sa ne ate diapazon idiotesie.
Nuk te kuptova mire :)
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Femrat mbi 40 vjeç, më seksi se të rejat?

Ti sapo fole per tru ?
Po . Dhe sic e dijme trut jane pjese e asaj bukurie te jashtme . Ose me te tjera fjale trut jane organi me i rendesishem qe duhet te vlersohet tek nje grua 4o vjeqare ! Dhe me kete desha te theme qe , me para do ta pelqeja nje me tru se sa nje me prapanice te madhe dhe tru te vogel !
 

dangerous

Anëtar
Titulli: Femrat mbi 40 vjeç, më seksi se të rejat?

Mê se e ver8 kjo hajde mê vertetoni tê kunderten po deshet .
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Femrat mbi 40 vjeç, më seksi se të rejat?

Taksirat, na u dashka me prit edhe nja 1 dekade me be hajer :p
 

sensuu

sweet
Titulli: Femrat mbi 40 vjeç, më seksi se të rejat?

Nuk pytet femra per moshen,jan te pasjellshem ata qe e bejne...
 
Titulli: Femrat mbi 40 vjeç, më seksi se të rejat?

Me shume se sa me moshen ka te beje me vetedijen e te qenit femer.Eshte normale qe sa me te rritura jane aq me te vetedijshme behen.
 

sensuu

sweet
Titulli: Femrat mbi 40 vjeç, më seksi se të rejat?

Ky shkrim eshte ngushellues per 40 vjecaret lol
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Femrat mbi 40 vjeç, më seksi se të rejat?

Nuk pytet femra per moshen,jan te pasjellshem ata qe e bejne...
Me thene drejten Sensuu asnjehere nuk arrita ta kuptoj kete me moshen.
Nuk e quaj te pasjellshme kur nje mashkull pyet nje femer per moshen!
Nuk arrije ta llogjikoj se perse duhet te kemi komplekse per te thene moshen tone,
Me duket teper normale te pyesesh si femren si mashkullin njelloj per moshen .
 
Titulli: Femrat mbi 40 vjeç, më seksi se të rejat?

Ky shkrim eshte ngushellues per 40 vjecaret lol
Une sjam femer, ti je por te siguroj qe e ke gabim, 40 vjecaret skane nevoje per ngushellim sepse e dine cfare jane dhe cfare duan, ka te beje me vetedijen sic e thashe me lart.Ngushellim duan ato femra qe sdine kush jane e cfare duan.
 

sensuu

sweet
Titulli: Femrat mbi 40 vjeç, më seksi se të rejat?

Wow ti njifke gjithe 40 vjecaret??
 

Delirium

Timeline...
Titulli: Femrat mbi 40 vjeç, më seksi se të rejat?

Wow ti njifke gjithe 40 vjecaret??
Cfare ka per wow ktu ?!
Ti ne krahasim me nje 40 vjecare ske asnje vlere .
Je e turpshme gjithashtu dhe tekanjoze .

Nje 40 vjecare di cfare kerkon nga nje mashkull .
Sado sexy mund te jet nje vajze e re prap se prape amatore mbetet ne shtrat ndersa kjo 40 vjecarja eshte specialiste per ate fushe .

Jam ne kerkim te nje mami mundesisht mbi 30 vjec : Me kontaktoni ne inbox per me teper . Flm ! :)
 

sensuu

sweet
Titulli: Femrat mbi 40 vjeç, më seksi se të rejat?

Sesi jam une eshte eksluzivitet per dike tjeter,ty ska Cte duhet!
 

Hera

Βιβλίο φάγος
:inlove::inlove::inlove:
 

Bledi_Shady

finoallafine
"Gocat e reja jane te lezetshme, por ato pas te dyzetave jane c'jane. Per shume prej tyre jemi gati te marim atlantikun me not". Paulo Coelho. Nje 40+ vjecare, di cfar kerkon dhe di cfar jep. :kupid:
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
40 vjecarja sa dy 20 vjecare thone.
Se pse e thone?! :p Sdi.
 

Hera

Βιβλίο φάγος
hahahahahahah o befsh lemsh.
Tregoja pra Pasionit qiellin ne gusht. :p hahahahahahaha
:hihi::hihi::hihi::hihi: neve cke koritsaki ne gusht thua ti ? Po ja tregoj me 16 kortik se me 15 bej 40:chh:chh:chh:chh
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
:hihi::hihi::hihi::hihi: neve cke koritsaki ne gusht thua ti ? Po ja tregoj me 16 kortik se me 15 bej 40:chh:chh:chh:chh
ahahahahahaha eh mire.
Dhe 100 !! te me behesh!
 

Bledi_Shady

finoallafine
Eshte nje paradox ketu. Djemt e rinje preferojne grate e medhaja. E kunderta ndodh me burrat e medhenj. Pse vall?
 
Top