• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fëmija shenjt i balsamosur hap sytë 300 vite pas vdekjes (Video)

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
Fëmija shenjt i balsamosur hap sytë 300 vite pas vdekjes (Video)Një ngjarje e pazakontë dhe njëkohësisht e frikshme pretendohet të ketë ndodhur së fundmi në Katedralen e Guadalajara, në Meksikë. Një fëmijë i balsamosur dhe që ka vdekur 300 vjet më parë, i cilësuar nga besimtarët si i shenjtë, hapi sytë në mënyrë të beftë.

Kufoma është ajo e Shën Innocence, i cila dyshohet se mori kungimin e parë me pjesën tjetër të shokëve kundër dëshirës së babait të saj. Ai e vrau të bijën kështu që trupi i saj është balsamosur dhe prej vitesh qëndron në katedrale. Nuk dihet nëse kjo video është e vërtetë apo jo, por ajo po bën xhiro e botës.

g.shqip
 

Passion

Antarë i Respektuar
Titulli: Fëmija shenjt i balsamosur hap sytë 300 vite pas vdekjes (Video)

Ku ta gjej forcen ta hap videon?
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: Fëmija shenjt i balsamosur hap sytë 300 vite pas vdekjes (Video)

Passion...kam tre dite qe du ta hap e se gjej forcen
Sport i rende....me mire leje
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Fëmija shenjt i balsamosur hap sytë 300 vite pas vdekjes (Video)

hapeni sesht e frikeshme esht pak surreale :)
 

ricky_ch

******
Titulli: Fëmija shenjt i balsamosur hap sytë 300 vite pas vdekjes (Video)

Hahaha, krejt sturrana qenkenit.
Kështu kur shikoni shumë TV..
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Fëmija shenjt i balsamosur hap sytë 300 vite pas vdekjes (Video)

A ne Meksike ishte dhe ajo statuja e jezusit qe hapi syt?!
 
Top