• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Femer e keqe...!

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Opo jini si te ndiheni ju me mire, se nje jete kemi dhe le ta jetojme ashtu sic duam vet!
 

jana80

Super Moderator
Nuk ka femer te keqe sic nuk ka as burre te keq ..ka njerez me karakter,sjellje,edukate,mundesi,e zgjedhje te ndryshme nga ne..
Kur pranojme te ndryshmen kuptojme qe skemi te drejte te gjykojme pasi dime qe jemi te lire te jemi si deshirojme e as nuk konsiderojme nuk ka pse te egzistojne vleresimet e botes...
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
PO per derisa jetojme ne nje bote me mendime relative,ku cfare eshte e mire per mua mund t`jet e keqe per ty.
Atehere,femer e keqer apo e mire,jane koncepte qe nuk qendrojne.
Mund te themi qe une mendoj,kshu apo ashtu,....etj me rradh.
 

Rania

Antarë i Respektuar
Femer e keqe eshte ajo qe per tu dukur poshteron nje tjeter femer.
Femra te tilla me kallin neveri🤮
Ndersa:
Nje femer e pavarur eshte nje shpirt i lire, i bukur dhe besnik!
Ajo ka nevoje dike se e do me shpirt.
Nuk e do se e ka nevoje per ate. Kaq🙂
 
Private conversations
Help Users
    Top