• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Femer e keqe...!

Arfenilla

Themelues i Forumit
nuk do ....apo nuk di...?...te me kuptosh?
Nuk pot kuptoi! kur thua kan thellsi te frikshme?ku din ti nese nuk e shprehin cfar ato mendojn?duhet te friksohesh nga fjal dhe veprat jo nga mendimet e tyre..sepse ky mund te jet paragjykim i gabuar😏
 

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
Artikull feminist... Dihet se deri ku shkojne femrat vetem... Per te keqia bejne mire te behet aty ku duhet qe te marrin piket maksimale. :p :D

Tani edhe po me thate maskilist nuk do me behet shume vone, por debati duhet te evoluoje. :p
 

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
Ehe edhe ne kete themi: Si na durojne keto te uruarat, apo kane qejf te durojne se ashtu ndihen te plota.. :p
 

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
Kur su durojm .. pastaj game over .. e kote qe pyesni ..mire eshte te pyesni me pare .
Ehe game over... e me pas shtypni restart ose reboot me pretendimin ta riveme marrdhenien ne rrugen e duhur. :p
Kompromis beni packa se i dini pasojat. :)
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mendova mos ketrushi paska fillu me shkru po...shyqyr link youtube spaska postu lol
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Ketrush, ngoje Loverin shkruj 2-3 fjale, respekt
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
Aha kjo mendje te mbaka ty .. kujdes masken pa te tjerat shkon e vijne
Nuk mbaj, por gjithsesi do kem kujdes se ju shkoni e vini..:)
 

DeliriumMind

🙈🙉🙊
Nje nen qe luan me femiun e saj ,qe hekuros bashk me te,qe behet gjith cfar ai ose deshiron eshte nen perfekte .dhe ti e ke deshmu me foto se sjell🌟
🤭 😍 mban mend foton qe po hekurosnim 😍
Per ate pun, nuk bohet as nje lavatrice pa ma programu dhe ndez ai 🤣
E kam mbajtur gjithmon pas vetes duke i shpjeguar me detaje qe te kuptoj cfare bej dhe pse-n.
Dhe pse i vogel, ndihet i rritur... qorton te tjeret (dhe te medhenjt... sidomos mu njehere qe i them qe e provokova me pa si do sillej 🤣🤣🤣), ndihmon femijet qe sduan te shkojn ne kopesht dhe qajn pas mamit, i jep me henger femijeve me te vegjel me biberon(te babyparking)... ben 'sekretaren' e pronares te babyparking gjithmon...
AMA mos te guxoj njeri ti thot qe eshte i vogel, se ka per tja nxi jeten
Ka nje jav qe zihet me njonin (grushta) per ket pun 🙈
PS ❤❤❤❤❤❤❤❤❤
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
🤭 😍 mban mend foton qe po hekurosnim 😍
Per ate pun, nuk bohet as nje lavatrice pa ma programu dhe ndez ai 🤣
E kam mbajtur gjithmon pas vetes duke i shpjeguar me detaje qe te kuptoj cfare bej dhe pse-n.
Dhe pse i vogel, ndihet i rritur... qorton te tjeret (dhe te medhenjt... sidomos mu njehere qe i them qe e provokova me pa si do sillej 🤣🤣🤣), ndihmon femijet qe sduan te shkojn ne kopesht dhe qajn pas mamit, i jep me henger femijeve me te vegjel me biberon(te babyparking)... ben 'sekretaren' e pronares te babyparking gjithmon...
AMA mos te guxoj njeri ti thot qe eshte i vogel, se ka per tja nxi jeten
Ka nje jav qe zihet me njonin (grushta) per ket pun 🙈
PS ❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Po moj si jo.dhe kur te beri motorr madje🤣🤣
me femijet po su bere si ta ,kurr nuk do e kuptosh boten e tyre ase ata boten tende..
Behuni miq me femiun tuaj ,do jepni e merrni dashuri pa kufi nga ta❤️
Ps..si flas un thu se kam 5kalamaj @Hope 🤦‍♀️🤣
 
Redaktimi i fundit:

Hope

◕‿◕
Po moj si jo.dhe kur te beri motorr madje🤣🤣
me femijet po su bere si ta ,kurr nuk do e kuptosh boten e tyre ase ata boten tende..
Behuni miq me femiun tuaj ,do jepni e merrni dashuri pa kufi nga ta❤️
Ps..si flas un thu se ka 5kalamaj @Hope 🤦‍♀️🤣
Po per keshilla te thajme ne, me praktiken e kemi cik keq :p
Por do vij koha jote e do kesh 3 femije (boll i ke njehere per njehere :p)
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Po per keshilla te thajme ne, me praktiken e kemi cik keq :p
Por do vij koha jote e do kesh 3 femije (boll i ke njehere per njehere :p)
Sa zemer keqe tregohesh moj🤦‍♀️Po un du 5moj😉
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Si perfundim, a jeni tmira a tkqija se skuptova :p
 

Hera

Antarë i Respektuar
Un jam nje nene e keqe.
Sepse per femijen time, do digjia dhe boten.

Te jene gjithe memat si ti ......do ishte nje mrekulli ....dhe e them me bindje te plote se te njoh ndoshta me shume se askush .......ulem me rrespekt 🌹🌹🌹🌹
 
Private conversations
Help Users
    Top