Femer e keqe...!

Arfenilla

Themelues i Forumit
nuk do ....apo nuk di...?...te me kuptosh?
Nuk pot kuptoi! kur thua kan thellsi te frikshme?ku din ti nese nuk e shprehin cfar ato mendojn?duhet te friksohesh nga fjal dhe veprat jo nga mendimet e tyre..sepse ky mund te jet paragjykim i gabuar?
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Artikull feminist... Dihet se deri ku shkojne femrat vetem... Per te keqia bejne mire te behet aty ku duhet qe te marrin piket maksimale. :p :D

Tani edhe po me thate maskilist nuk do me behet shume vone, por debati duhet te evoluoje. :p
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Ehe edhe ne kete themi: Si na durojne keto te uruarat, apo kane qejf te durojne se ashtu ndihen te plota.. :p
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Kur su durojm .. pastaj game over .. e kote qe pyesni ..mire eshte te pyesni me pare .
Ehe game over... e me pas shtypni restart ose reboot me pretendimin ta riveme marrdhenien ne rrugen e duhur. :p
Kompromis beni packa se i dini pasojat. :)
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mendova mos ketrushi paska fillu me shkru po...shyqyr link youtube spaska postu lol
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Ketrush, ngoje Loverin shkruj 2-3 fjale, respekt
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Aha kjo mendje te mbaka ty .. kujdes masken pa te tjerat shkon e vijne
Nuk mbaj, por gjithsesi do kem kujdes se ju shkoni e vini..:)
 

DeliriumMind

Disconnect to Riconnect 💫
Nje nen qe luan me femiun e saj ,qe hekuros bashk me te,qe behet gjith cfar ai ose deshiron eshte nen perfekte .dhe ti e ke deshmu me foto se sjell?
? ? mban mend foton qe po hekurosnim ?
Per ate pun, nuk bohet as nje lavatrice pa ma programu dhe ndez ai ?
E kam mbajtur gjithmon pas vetes duke i shpjeguar me detaje qe te kuptoj cfare bej dhe pse-n.
Dhe pse i vogel, ndihet i rritur... qorton te tjeret (dhe te medhenjt... sidomos mu njehere qe i them qe e provokova me pa si do sillej ???), ndihmon femijet qe sduan te shkojn ne kopesht dhe qajn pas mamit, i jep me henger femijeve me te vegjel me biberon(te babyparking)... ben 'sekretaren' e pronares te babyparking gjithmon...
AMA mos te guxoj njeri ti thot qe eshte i vogel, se ka per tja nxi jeten
Ka nje jav qe zihet me njonin (grushta) per ket pun ?
PS ❤❤❤❤❤❤❤❤❤
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
? ? mban mend foton qe po hekurosnim ?
Per ate pun, nuk bohet as nje lavatrice pa ma programu dhe ndez ai ?
E kam mbajtur gjithmon pas vetes duke i shpjeguar me detaje qe te kuptoj cfare bej dhe pse-n.
Dhe pse i vogel, ndihet i rritur... qorton te tjeret (dhe te medhenjt... sidomos mu njehere qe i them qe e provokova me pa si do sillej ???), ndihmon femijet qe sduan te shkojn ne kopesht dhe qajn pas mamit, i jep me henger femijeve me te vegjel me biberon(te babyparking)... ben 'sekretaren' e pronares te babyparking gjithmon...
AMA mos te guxoj njeri ti thot qe eshte i vogel, se ka per tja nxi jeten
Ka nje jav qe zihet me njonin (grushta) per ket pun ?
PS ❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Po moj si jo.dhe kur te beri motorr madje??
me femijet po su bere si ta ,kurr nuk do e kuptosh boten e tyre ase ata boten tende..
Behuni miq me femiun tuaj ,do jepni e merrni dashuri pa kufi nga ta❤️
Ps..si flas un thu se kam 5kalamaj @Hope ?‍♀️?
 
Redaktimi i fundit:

Hope

◕‿◕
Po moj si jo.dhe kur te beri motorr madje??
me femijet po su bere si ta ,kurr nuk do e kuptosh boten e tyre ase ata boten tende..
Behuni miq me femiun tuaj ,do jepni e merrni dashuri pa kufi nga ta❤️
Ps..si flas un thu se ka 5kalamaj @Hope ?‍♀️?
Po per keshilla te thajme ne, me praktiken e kemi cik keq :p
Por do vij koha jote e do kesh 3 femije (boll i ke njehere per njehere :p)
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Po per keshilla te thajme ne, me praktiken e kemi cik keq :p
Por do vij koha jote e do kesh 3 femije (boll i ke njehere per njehere :p)
Sa zemer keqe tregohesh moj?‍♀️Po un du 5moj?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Si perfundim, a jeni tmira a tkqija se skuptova :p
 

Hera

Banned
Un jam nje nene e keqe.
Sepse per femijen time, do digjia dhe boten.

Te jene gjithe memat si ti ......do ishte nje mrekulli ....dhe e them me bindje te plote se te njoh ndoshta me shume se askush .......ulem me rrespekt ????
 
Top