• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

"Feja" e shqiptarit.

iLirjam

Antar i fv.al
Titulli: "Feja" e shqiptarit.

Shko mesoje mire gjuhen kosovarqe pastaj flasim perseri. S'shoh te arsyeshme ti flas zenes sikur stenes.:gjujpeshk:
gjuhen kosovarshe tani na doli qe ka faj djalekti sepse spo e kuptokam un,,,,e kush un hahahaahaha a e kupton more loverboy sa posht e ul veten kur te kuqes i thua te zez dhe te zezes e kuqe,,vetem per te mbrojtur fen,,

a e kupton se ne c´far grade ka arritur infektimi ne qenjen tende???
 

iLirjam

Antar i fv.al
Titulli: "Feja" e shqiptarit.

Me perzihet stomaku kur ju lexoj ndyrsira te kombit. Nuk keni gjak ne fetyre per kete nuk keni turp

prandaj rri duke ju kthyer pergjigje pas c´do poste,,ne mynyr qe kur te vi dikush te lexoj,,te pakten ta shikoj se dikush i ka kundershtuar c´do her sepse ndryshe serjozisht esht turp,,,TURP TURP
 

dursun

Antar Aktiv
Titulli: "Feja" e shqiptarit.

te inkuadromem me një koment të shkurtë , edhe pse me vonesë .

o ju milet me këso mendimesh , së shpejti keni me grumbullu fejën e sllavit , mbasi nuk keni ideologjinë e ligjeratës fetare që të dalloni kombin e sërbit nga ai shqiptarit , kemi parasysh se çfare ndodhet ne Shqipëri me mardhanjet bashkeshortore mes serbo-shqiptarit e anasjelltas .
shkau mundet me praktiku gjuhen e shqiptarit pasi rrethanat fetare në shqipëri është pa moral shpirtërore , pikerisht themeli fetar po ju mungojka atje për tu refuzuar fejën e tyre , kryesisht logjika e juaj qenka kushdo të jetë e shqip të flet !!!
Zot e Zot jepi pak mend , e të zgjohen nga erësira e ish komunizmit të pallovrave E vaso pashes -enver hoxhes , njerëzit nder rrugetimit garantuar e xhehnemit.
Kurrë nuk është vonë të ndryshoni mendimin e juaj , sepse kjo jetë është e shkurtë ecni në rrugen e drejtë që ju fali All'llahu , e tek te AI keni me shku në testin perfundimtare nga Bota ne Botën tjetër .
Tani është koha të praktikoni realitetin e librit hyjnore , asgjë tjetër nuk mbetet përveq të kuptoni shenjat e kijametit , atëhere gjithëka është vonë !
Zoti eshte meshirëbëres i vetmi Ai mundet me ju fal nëse perjashtoni mendimet e tilla , Ai ju pranon tyvben e juaj
amin!!!
 
Top